Tērvetes dabas parks aicina uz sportisku pasākumu «Cibric, cibric, uz mežu!» 1

Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu meža vidē, «Latvijas valsts mežu» dabas parks Tērvetē 18. martā aicina aktīvos, sportiskos un azartiskos uz priežu silu, lai piedalītos pasākumā «Cibric, cibric, uz mežu!», informē dabas parka Tūrisma informācijas centrs. Sportiskas aktivitātes plānotas no pulksten 12 līdz 16.

Nūjotājiem, gan iesācējiem, gan pratējiem, tiks piedāvāta nebijusi iespēja instruktora pavadībā doties marķētā trasē. Nūjotājiem iesildīšanās un pastaigu maršruta sākums Rūķu pilsētā Čiekurē. Pulcēšanās tur no pulksten 12. Nūjotāji aicināti ņemt līdzi savas nūjas.

Čiekurē tiks piedāvāta arī ritmiskā meža vingrošana, dažādas sporta spēles un aktivitātes. Pārbaudījumi būs arī «lecīgajiem», kas aicināti ņemt līdzi savas lecamauklas.

Rūķu sētā Rūķi uz vingrošanu aicina pašus mazākos, bet Anneles tēva kalnā plānots mērķtiecības treniņš ar loku un bultām. Savukārt no Tūrisma informācijas centra starts tiem, kas vēlas pārbaudīt spēkus foto orientēšanās un klasiskās orientēšanās sacensībās. Starts no pulksten 12 līdz 14.

Ieeja pasākumā ar parka biļetēm.

Vairāk informācijas pa tālruni 28309394 vai e-pastu tervete@lvm.lv, kā arī www.mammadaba.lv, feisbukā – «Latvijas valsts mežu» dabas parks Tērvetē.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Komentāri 1

aizina

aicina, tad jāapmaksā aicinātājiem ciemiņiem ieeja, un jānodrošina par normālu cenu transportēšana, savādāk tērvete tikai tiem domāta, kas ar mašīnām brauc. autobus milzu gabalu no parka piestāj.

pirms 4 gadiem, 2017.03.12 23:14

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā