Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dome atļauj Bišeres īpašumā rīkot azartspēles 14

Šodien pilsētas Dome piešķīra SIA «Neugao» atļauju nodarboties ar azartspēļu biznesu Amatu vidusskolas direktores Edītes Bišeres ģimenei piederošajā ēkā Pasta ielā 33A. Lai arī sēdes laikā izskanēja iebildumi pret kārtējo spēļu zāli pilsētas centrā, pašvaldības izpilddirektore Irēna Škutāne norādīja, ka nav likumīgu iemeslu uzņēmumam atteikt.

Jau ziņots, ka spēļu zāle bijušajā katlu mājas teritorijā atrodas kopš 2005.gada, kad tur sāka darboties SIA «Amugames». Šogad gada maijā šī firma darbu pārtrauca, un bet tagad telpas iekārojis nomāt cits azartspēļu rīkotājs, proti, SIA «Neugao». Domnieki ar 10 balsīm par un četrām pret nolēma, ka atļauja jādod.E.Bišere šonedēļ skaidroja, ka savulaik smagu sirdi nonākusi pie atziņas, ka izklaides vietai ir ļoti grūti pastāvēt, ja tajā nav spēļu automātu. Viņa arī nesaskata ētisku problēmu faktā, ka, būdama izglītības iestādes direktore, ar sev piederošo telpu izīrēšanu atbalsta azartspēļu biznesu.Kā šodienas laikrakstā «Zemgales Ziņas» norāda narkoloģe Lilita Caune, viens no azartspēļu atkarības riska faktoriem ir spēļu zāļu pieejamība. Pēc viņas novērojumiem, pēdējā laikā zāles pilsētā esot pustukšas.Divu gadu laikā to skaits pilsētā sarucis no 23 līdz 11.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Krišjānis

Visa šī rakstu sērija pilsētas medijos ir kaut kāds sviests. Varbūt arī pats notikums ir dažādi vērtējams, bet visi tie komentāri ar bērnišķīgiem pārspīlējumiem ir vienkārši muļķīgi.
Latvijā jau daudziem raksturīga tā paternālistiskā domāšana - vieni būs tie, kas pateiks, kas citiem labāk būtu jādara un tāpēc viss sliktais būtu jāaizliedz, jāaizliedz, jāaizliedz. Tikai tādā sabiedrībā var uzaugt tie, kas nespēj cīnīties par sevi paši un padodas visādiem kārdinājumiem, tiklīdz klājas grūti. Bizness ir bizness un bez pieprasījuma nav piedāvājuma. Ja uz kādu arī gribas riet tad uz domi, kas to pieļāva, vai azartspēļu firmām, kas šo pakalpojumu piedāvā.

pirms 10 gadiem, 2009.10.27 17:53

..ne jau telpu īrētāji ir vainīgi pie tā,ka kāds nospēlē visu savu dzīvi spēļuzālē..tikpat labi varētu teikt,ka visi šo naidīgo komentāru autori arī ir pielikuši savu pirkstu pie tā,ka cilvēki pazaudē visu spēļu zālēs- kāpēc tad jūs nestāvat pie durvīm un neatrunājat cilvēkus tur iet iekšā!? tātad, jūs arī esat vainīgi,ka tik daudzi "nospēlējas"! kaut gan, vai tad te kaut vienam ir kaut kāda vainas apziņa..te taču visi komentētāji ir draudzīgie skauģi,kurus spēj vienot tikai kāda cita zākāšana..aiz savas nevarības un truluma viss,ko jūs spējat ir piekasīties cilvēkiem,kuri dara, kuri tāpat cīnās par normālu izdzīvošanu..un šie gaudu stāsti "cik daudzi ir nospēlējuši visu,kas tiem bijis"..vai tad kāds liek iet spēļu zālē un iegrūst apītī visu savu algu utt!? vai kāds liek iet lietot narkotikas!?durties kompānijās ar degradantiem un vēl pieķert HIV'u!? katrs izdara savu izvēli..un ja kāds nespēj noturēties pretī kārdinājumam-tā ir vnk dabīgā atlase..pasaulē nav vietas nīkuļiem un "jutīgajām dvēselēm",kuras nespēj nostāvēt pretī kārdinājumiem,ko sniedz pasaule..paldies par uzmanību!

pirms 10 gadiem, 2009.10.24 11:38

lamata

Škutānes un Bišeres kundzēm novēlu,lai viņu radi,draugi,bērni un mazbērni šajā vai citā spēļu zālē nospēlējas līdz kloķim!Ja viņi nav spēlētāji,tad lai tādi kļūst!Tad sapratīs,ko tas nozīmē!

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 17:35

silva

domāju, viss ir izskaitļots- suņi paries, bet pa lielo nekas nemainīsies un kā teikt, kamēr kreisā roka rauš piķi, labā ,,spodrinās,, skolas slavu...

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 14:36

Donalds Daks (Donald Duck)

Tas ir bizness! Un ja kāds sirgst ar azartspēlēm, tā ir viņa paša problēma! Cūka dubļus vienmēr atradīs

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 13:56

KAUNS

KAUNS Bišerei- vai tāda var būt skolas direktore, kurai dzīves moto, ka tik nauda nāk...
Tādai bērnus audzināt gan nevar uzticēt!

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 11:24

micro

@lasītājs
azartspēles nekad neko labu nav nesušas. Jo to pieejamība būs mazāka, jo labāk. Labāk es skatītos uz tukšiem logiem.

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 08:27

neētiski

Pedagoga īpašumā tāds iestādījums, visss.

pirms 10 gadiem, 2009.10.23 07:15

lasītājs

cilvēkiem gan ir skaudība par visu, kas notiek. Kundze atrod īrniekus - visi uzreiz slikti, slikti.. Labāk jau, skatīties uz tukšajiem logiem, kur ievietots uzraksts - izīrē, kas mūsu pilsētā ir aizvien biežāk novērojams..

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 22:13

kaza

Tas ir viņas īpašums -bizness ir bizness,ka tik var izīrēt telpas ,bet kam- lai paliek uz saimnieka sirdsapziņas.Tad jau jāaizliedz vispār visiem spēļu biznesmeniem darboties .Es esu par šo iestāžu aizvēršanu.Varēja jau atrast arī labākus nomniekus,nu bet kas maksā tas pasūta mūziku...

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 21:21

brr

Ak kungs, cik primitīvi! Tagad cer nopelnīt uz citu asarām, jo ne jau aiz labas dzīves slimie ies spēlēt!

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 17:23

jurijs

Dzīves draugam darbs nodrošināts! Bet pārējie, kas atļausies iegriesties šajā iestādījumā nāksies sastapties ar iespaidīga izskata bokseru trenneri un viņa rokaspuišiem, kam žokļu laušana ir profesija.

pirms 10 gadiem, 2009.10.22 16:31

Vietējās ziņas