Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Domes deputātu sasaukumam - četri gadi

Ceturtdien, 12.martā, aprit četri gadi kopš ievēlēti šī sasaukuma Jelgavas domes piecpadsmit deputāti. Šo gadu laikā notikušas sešdesmit četras domes sēdes, un tajās pieņemts 1891 lēmums.

Pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektors apkopojis statistikas datus par šī sasaukuma deputātu nostrādāto laiku, un no tā izriet, ka 2005.gadā notikušas 11 domes sēdes, 2006.gadā - 20, 2007.gadā - 14, bet 2008.gadā - 19. Kopumā deputāti visvairāk ir apmeklējuši Jelgavas domes sēdes 2005.gadā, kad vairums deputātu nav kavējuši nevienu no tām.2006. un 2007.gadā visas domes sēdes ir apmeklējuši deputāti Modris Jansons (ZZS) un Māris Narvils (LPP/LC), savukārt lielākais kavētājs 2006.gadā bijis Arnis Razminovičs (TP; septiņas reizes), bet gadu vēlāk viņš un Valdis Sutens (toreiz - TP) nav bijuši klāt četrās sēdēs. Pagājušogad visas domes sēdes ir apmeklējis Andris Ķipurs (JL), bet lielākie kavētāji bijuši Sergejs Ņevoļskis (SC, astoņas reizes) un Jurijs Strods (TB/LNNK; 6 reizes).Šajos gados domes sēdēs izskatīšanai iesniegti 1908 lēmumprojekti, no kuriem apstiprināts 1891. 2005.gada pašvaldību vēlēšanās Jelgavā piedalījās 15 saraksti ar 187 kandidātiem. Jelgavas domē tika ievēlēti deputāti no deviņiem sarakstiem. Šo gadu laikā partijas piederību mainījuši četri Jelgavas domes deputāti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas