Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dosies uz starptautisko mācību firmu festivālu 1

6. un 7.martā Talsu 2.vidusskolā notiks 1.Starptautiskais skolēnu mācību firmu festivāls, kurā mūsu pilsētu pārstāvēs 11 firmas no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, kā arī Jelgavas 6.vidusskolas un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēnu veidotais kopuzņēmums.

Pasākumā savu dalību pieteikušas pavisam 60 mācību firmas no Latvijas, kā arī piecas no Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Jaunie uzņēmumi sacentīsies par iespēju iekļūt to desmitniekā, kas dosies uz Latvijas finālu biznesa augstskolā «Turība», kur aprīlī tiks noskaidroti uzvarētāji, kam jūlijā spēki un prasmes būs jāpierāda Eiropas finālā Nīderlandē. Jaunieši arī cīnīsies būt par vienu no diviem labākajiem uzņēmumiem, kas maija sākumā Norvēģijā pārstāvēs Latviju Eiropas mācību firmu tirdziņā.Festivālā, ko rīko biznesa izglītības organizācija «Junior Achievement - Latvija» (JAL), apmeklētāji varēs ne tikai iegādāties kādu jauku nieciņu, kas lieliski noderēs gan ikdienā, gan būs kā dāvana vai suvenīrs, bet arī piedalīties balsojumā, norādot savu mācību firmas simpātiju.Kā norāda JAL izpilddirektore Jana Jakovļeva, festivālā pirmo reizi kopš mācību uzņēmumu programmas darbības Latvijā piedalīsies viesi no ārvalstīm, tādējādi dodot iespēju mājiniekiem salīdzināt savu veikumu un varēšanu ar ārvalstu pieredzi.Apzinoties pašreizējo ekonomisko situāciju valstī, SMF ir veids, kā veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, realizējot tirgū inovatīvas idejas. Šogad reģistrēts vairāk nekā 170 jauno firmu.Festivāla laikā notiks arī Latvijas ekonomikas un sociālo zinību skolotāju salidojums, un savu vēlmi piedalīties jau izteikuši vairāk nekā 40 pedagogi. Pasākumā tiks apbalvoti un sumināti skolotāji, kas devuši lielāko ieguldījumu praktisko mācību metožu ieviešanā un attīstīšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

eds

Veiksmi topošajām skolēnu mācību firmām!

pirms 11 gadiem, 2009.03.04 13:47

Vietējās ziņas