Draudzīgā aicinājuma dienā apdāvina skolu 3

Trešdien visā Latvijā atzīmē Draudzīgā aicinājuma dienu. Jelgavas Valsts ģimnāzija šajā dienā vērtīgas veltes saņēma jau no paša rīta.

Šogad akcijai «Draudzīgais aicinājums» aprit 74 gadi. Tajā katrs Latvijas iedzīvotājs tiek mudināts atbalstīt savu pirmo skolu, ziedojot tai grāmatas, mākslas darbus, sporta inventāru, mūzikas instrumentus un citas mācību procesam noderīgas lietas.Šajā dienā jau pašā rīta agrumā vērtīgu dāvinājumu saņēma Jelgavas Valsts ģimnāzijas bibliotēka. Skolā strādā 29 pedagogi un tehniskie darbinieki, kas ir šīs skolas absolventi un, viņiem apvienojoties, skolai uzdāvināts Pasaules lielais ģeogrāfijas atlants, svešvārdu vārdnīca, kā arī vairāki tūrisma ceļveži. Arī skolas absolvente, Saeimas deputāte Baiba Rivža, kura toreizējo 2.vidusskolu beigusi ar Sudraba medaļu, mācību iestādei dāvināja vairākas grāmatas, tostarp «100 Latvijas sievietes kultūrā un politikā», kurā nozīmīgāko zemgaliešu vidū minēta arī pati dāvinātāja.«Lai kādos amatos un cik aizņemta Rivžas kundze arī bijusi, viņa savu skolu Draudzīgā aicinājuma dienā atceras katru gadu un dāvina mums grāmatas. Tāpat Ulda Ivana ģimene savu skolu atceras katru gadu un sniedz vērtīgus dāvinājumus,» piebilda skolas direktore Ināra Daščinska.Savukārt vakarā pulksten 17 Jelgavas domes Konferenču zālē pilsētas mērs Andris Rāviņš pasniegs grāmatas pilsētas izglītības iestāžu vadītājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

uh...

Kādi cēli vārdi pēkšņi parādās no Jelgavas Vēstneša darbinieku puses. Kas ar jums ZZ notiek, ka jūs pilnībā esat pārdevušies stulbajai kazai Šturmai?! Viņa taču uz psiheni jāved!

pirms 11 gadiem, 2009.01.29 10:43

pazinējs

Baiba Rivža ir nožēlojama, tāpat kā viss ZZS Jelgavā! Šī ir vienkārša pirmsvēlēšanu izrādīšanās, turklāt ne par savu naudu. Ja pašiem no savas kabatas tas viss būtu jāapmaksā , tad gan jūs redzētu cirku bez izrādes.

pirms 11 gadiem, 2009.01.29 10:41

zinulis

Priecājos par Baibu Rivžu. Patiesa pilsētas un skolas patriote.

pirms 11 gadiem, 2009.01.28 19:50

Vietējās ziņas