Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Draudzīgā aicinājuma dienā dāvinās grāmatas un Jelgavas pamatzināšanu rulli

Piektdien Ādolfa Alunāna Memoriālajā muzejā Draudzīgā aicinājuma dienas pasākumā Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš izglītības iestāžu vadītājiem pasniegs grāmatas. Kopā ar lasāmvielu pilsētas bērnudārzu visām grupiņām tiks dāvināts Jelgavas pamatzināšanu rullis ar pilsētas simboliku.

Septiņpadsmit pilsētas bērnudārzi Draudzīgā aicinājuma akcijā saņems trīs izdevumus – «Lielā grāmata mazajiem» ar interesantu un izglītojošu lasāmvielu un dažādiem uzdevumiem, grāmatas «Jelgavas pils» un «Dabas vērtības Zemgalē», informē pašvaldības preses sekretāre Egita Veinberga.Papildus tam pilsētas bērnudārzi un skolas, kurās bērni apgūst pirmsskolas izglītības programmu, dāvanā saņems Jelgavas pamatzināšanu rulli. Pašvaldība to izveidojusi, lai mazie jelgavnieki jau pirmsskolas vecumā iepazītu savas pilsētas simboliku. Rullī bērniem vieglā un uzskatāmā veidā atainota informācija par Jelgavas karogu, ģerboni, logo un saukli. Krāsainie plakāti, kuros bērnus uzrunās pilsētas simbols Alnītis, nonāks vairāk nekā 150 bērnudārzu grupiņās.Kopā tiks izveidoti trīs Jelgavas pamatzināšanu ruļļu veidi. Tie atšķirsies ar tajā iekļautās informācijas apjomu. Pamatskolēniem un pieaugušajiem veidotie pamatzināšanu ruļļi aptvers interesantus un vēsturiskus faktus par Jelgavu, kā arī būtiskākos gadu skaitļus, ko būtu svarīgi zināt katram pilsētniekam.Draudzīgā aicinājuma pasākumā savas bibliotēkas papildinās visas Jelgavas skolas, kas dāvanā saņems grāmatas «Dabas vērtības Zemgalē», sērijā «Latvijas arhitektūras un mākslas pieminekļi» izdoto Imanta Lancmaņa pētījumu par Jelgavas pili, Janīnes Šūbertes izdevumu «Jānis Čakste un Jelgava» un monogrāfiju par Jelgavas gleznotāju Uldi Rogu.Izglītības iestādēm pasniegtās grāmatas pašvaldība ir iegādājusies par 1100 latiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas