Drošības dienesti iesaistās no slimnīcas izgājušas pusaudzes meklēšanā 13

Piektdienas vakarā pulksten 17.20 Valsts policijā saņemta ziņa no Jelgavas Pašvaldības policijas, ka no Jelgavas slimnīcas izgājusi un bez vēsts pazudusi 1997. gadā dzimusi meitene.

Vēlāk pusaudze atradusies. Meitene ir krīzes centra iemītniece, portālam zz.lv stāsta Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece. «Viņa ir sveika un vesela. Šogad jau vairākas reizes meklēta kā klaiņotāja – meitenei ir nosliece uz klaiņošanu,» saka I.Sietniece.Jāpiebilst, ka piektdienas vakarpusē arī sociālajā vietnē draugiem.lv kāda jelgavniece aicināja sabiedrības palīdzību viņas meitas meklēšanā. Vakarā viņa atrasta.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

pārdoma...ja te teikts, ka bērns bijis Krīzes centra paspārnē, tad arī aizstāvu to, ko raksta...kāda paspārne, ja bērnu pazaudē? un pat nesāk meklēt! A?
Es nesaku, ka manī nav nekādas vainas...katrā ir, bet ieskaties savā dārziņā, pirms met akmenus citu dārziņā, labi? Man uzmanības netrūkst...ne tāpēc te uztraucos, bet zinu, ka tādas problēmas vecākiem ir visapkārt, jo valsts par daudz tiesību devusi jaunatnei, kurai viss "pa barabanu"!
Membrāna, tad Tev vnk ir paveicies...bet tas nebūt Tev nedod tiesības izteikties tik vulgāri...nē, protams, Tu vari...un, varbūt vari savus mazbērnus tā saukāt, bet es cienu līdzcilvēkus un tādu pat attieksmi gaidu no citiem...bet ja, vari te trīties cik uziet...lai veicas arī turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2012.10.23 14:43

membrāns

...man ir 59 gadi ,trīs meitas un dēls.Vecākajai ir 35,jaunākajai 27 gadi.Man ir 4 mazdēli un 4 mazmeitas.Manā ģimenē pusaudžu krīze kā tāda nav bijusi,neviens no mājām nemuka un neklaiņoja.Manā ģimenē bija atļauts VISS,kas nav aizliegts.Pats strādāju,brivdienās dzēru paša dzīto kandžu un klausījos HARD ROCK grupas--SLADE,URIAH HEEP,BLACK SABBATH,LED ZEPPELINDEEP PURPLE,ACCEPT,DIO,AC/DC. Arī POP MUZIKU--CREEDENCE,T.REX,SHAKIN STEVENS,SMOKIE,BEATLES,ROLLING STONES.Ja maniem TĪŅIEM ko vajadzēja,bez bailēm man prasija,un viss bija štokos.Man skolas laikā čakarēja smadzenes par kļošām,ķēdītēm,gredzeniem,par gariem matiem.par NEPAREIZO mūziku,bet manu bērnu paaudzei tā vairs nebija problēma.Kas ir,ka no mājām mūk un klaiņo,KAS TRŪKST???

pirms 8 gadiem, 2012.10.22 09:33

pārdomai! Pārdomāt var tikai tas, kurš ir kaut daļu no tā visa piedzīvojis un izbaudījis līdz kaulam. Mēs nedzīvojam izolētā pasaulē - katrs no tās kaut ko saņem un nav vienas receptes kā būtu pareizi.

pirms 8 gadiem, 2012.10.22 09:08

pārdoma

Man liekas kaut kas nav kārtībā ar māti. Tik gari un plaši aprakstīts, ka mūsu valstī ir par daudz stulbuma, bet vai mātē pašā nav par daudz stulbuma, sīki un smalki izklāstot savas ģimenes ikdienu sociālajos tīklos. Tas tikai liecina, ka mātei ir uzmanības trūkums.
Domāju meitai neadekvātā māte nav autoritāte un tāpēc rezultāts ir tāds.

pirms 8 gadiem, 2012.10.21 21:54

Resanis, tieši šis paŗ celi, tika uzskatīts par vardarbību pret bērnu...tāpēc tāgad ir vairāk mēslu nekā labuma...viens siksnas vēziens sabojā dzīvi un viss!
Tievais, mēs turpinām pozitīvi, ar mīlestību un pretimnākšanu...un zinu, ka izdosies!
Tam bez vārda...jēdziens klaiņošana ir policijas vai nezinu kā izdomāts termins...bet ir dažādas situācijas ģimenē, un domā, ka nav sijāti draugi un nedraugi? ka nav vesta uz skolu un izlaista pie skolas durvīm? Spoguļojies, cik gribi spoguļa priekšā, bet lai cik kārtīgs vai nekārtīgs var būt vecāks, bērns ne vienmēr ir vecāku spogulis...varbūt Tu spogulī redzi savu māti vai tēvu, bet esi pilnīgi citādāks! Piedod, bet tā tas ir!
Esam vainu meklējuši sevī ne bērnā...protams, ka neesam ideāli un labots paliks vienmēr tikai labots...mēs tieši esam tie, kas negaida līdz pēdējam, bet valsts iestāžu piedāvātie risinājumi nav devuši pilnīgi nekādu labumu...bet tas, ka viņi pieļauj kļūdas nav nekas...viņi drīkst...ir viegli pārmest mums vecākiem un pielīdzināt mūs līdz ar zemi pat ar vienu skatienu, kur nu vēl ar vārdiem...pie mums arī neiegriezās, mēs paši meklējām palīdzību, kad vēl bērns bija tikai pirmo reizi aizmucis, bet nu jau tā ir 10x un kas ir mainījies? Viss ir darīts kā ieteikts...tas norāda, ka pareizās receptes šajos jautājumos nav...vecākam ir jaļemj, kas viņa bērnam labāk, nevis valstij jāatbalsta bērna iegribas un jāļauj izvēlēties kur palikt!!!
Membrāna,paņem prezervatīvu un ej uz bordeli!!! Un nemaz nedomā par bērniem-Tev to audzināšana nepadosies vispāŗ!

pirms 8 gadiem, 2012.10.21 19:41

membrāns

...iedot tai mauķelītei prezervatīvu paķeli,un lai klist laimiga...

pirms 8 gadiem, 2012.10.21 16:17

ja vienreiz pieļāvi to,ka drīkst kāpt tev uz galvas... ..tātad otroreizi arī to pieļāvi... un vispār.. kur ir radies tāds termins""nosliece uz klaiņošanu'''' ...tātad kautkas nav bijis kārtībā šajā ģimenē...... bērns vnk neizdomās ''klaiņot'' ...... te ir svarīgi cilvēki kas ir viņam apkārt..draugi... vide...apstākļi , kādos dzīvo bērns...
(...bērns ir vecāku spogulis... )TĀ MAN TEICA mana vecmāmiņa....
..ja veselīgi pamati netika ielikti kad bērns vēl mazs bij.... viņš izdara secinājumus.... SAVUS...TIKAI VIŅAM SAPROTAMUS... un tur jau nav vairs bērna vaina...
..tik tad, kad jau ir par vēlu..mēs vainojam visus un visas iestādes.. kuras,kā mums/ vecākiem /liekas ,pie visa ir vainīgas... apvainojam tos,kuri grib palīdzēt...kad jau gandrīz ir pa vēlu....BET NEJAU VIŅI IR PIE TĀ VAINĪGI....
.......ģimenēs kur ir savādāk... bāriņtiesas un sociālie dienesti neiegriežas.. (termins

pirms 8 gadiem, 2012.10.21 11:23

Tievais

Resnajam! Labāk i nemēģini pār celi, sanāks Tev tāda ķeza, ka maz neliksies. Šodienas bērni ātri vien Tevi cietumā iebāzīs, ja ar vardarbību audzināsi. Ir jau bijuši gadījumi, kad tīnis piezvana, kur vajag un tētiņš tiek aiz restēm, vai nosacīts sods.
Bērni ir JĀPROT audzināt jau no pirmās minūtes, kopš nācis pasaulē.
Ar bērnu ir nepārtraukti jārunā, jāizskaidro, jāmāca...nevar pievērst uzmanību tikai tad, kad izdara kaut ko , uzmanībai ir jābūt nepārtrauktai.

pirms 8 gadiem, 2012.10.21 10:50

Resnais

runču laiks sācies. Mājās pār celi un ar siksnu.

pirms 8 gadiem, 2012.10.21 07:51

Krīzes centrs

Šāviena attālumā jātur savi bērni no šādiem krīzes centriem! Šādi centri darbojas tikai lai ***u ģimeni. Kas sāks uzraudzīt šos centrus un kas tur notiek? Lai saņemtu un tērētu nodokļu maksātāju naudu, vajag kādu bērniņu turēt šādā centrā, par katru cenu. Savādāk šādam centram nav jēgas! Bērnam māti nekādi krīzes centri neaizstās!

pirms 8 gadiem, 2012.10.20 21:51

Ramona

pati esmu saskārusies ar dažādu "centru" tai skaitā Marta un Skalbes "atsaucību".
čigāniem un citiem sociāli degradējoša dzīves veida piekopējiem, tiem jā, iedos, atbalstīs, palīdzēs... bet ja griežos ar jautājumu kā pareizi rīkoties kŗīzes situācija'?
man paskaidro: ak, Jūs nevarat parūpēties par bērniem? mēs Jums viņus atņemsim!!!!!!
ne mēģina glābt situāciju, izskaidrot kur un pie kā griezties lai sakārtotu lietas, nē. atņemsi un basta!.

pirms 8 gadiem, 2012.10.20 21:44

Zane

Aicināju meklēt savu meitu portālā draugiem.lv, jo slimnīca ziņoja man, ka bērns pazudis un nav atgriezies, kad es aizgāju uz slimnīcu, daktere teica, ja pēc pusstundas nebūs atpakaļ, tad paši zvanīs policijai. Es aizgaju mājās...paiet stunda, man nekādu ziņu. Zvanu uz slimnīcu, un man saka, ka meitenes nav, prasu vai ziņojuši, nekā, jo māte bijusi slimnīcā un gan jau paziņojusi...vai nav vienaldzīga attieksme? Slimnīcā pat teica, ka sagatavojuši papīrus izrakstīšanai...kā tā var, ja bērns nav pieteikts meklēšanai...vienaldzība!
Krīzes centrs ievieto bērnu slimnīcā, bet viņiem no slimnīcas pat netika paziņots, ka meietene pazudusi...es pati zvanīju uz Krīzes centru, un teicu, lai ziņo policijai, ka meitene pazudusi.
Kā pēc tā visa, lai uztic savu bērnu iestādēm? Ja es atbildu par bērnu, tad uzņemos atbildību...šajā gadījumā katra stunda bija svarīga, lai viņu atrastu. Ja meitenei ir tieksme uz klaiņošanu, un Krīzes centram ir ziņas, kur viņu meklēt, tad kāpēc policija nebija sazinājusies ar Elejas policistiem? Pati zvanīju un atkal meklēju, lai gan man šajā brīdī pat nebija jāuzņemas atbildība par savu bērnu, jo to uzticēju Krīzes centram.
Paldies cilvēkiem, kas noreaģēja portālā, deva norādes un jau ap pusnakti meita bija mājās, bet Krīzes centrs man teica, ka meita jāved uz centru, jo meitene ir viņu paspārnē...es atteicos, un teicu, ka man nav ar ko pusnaktī aizves, ja tā vajag, lai atbrauc un savāc paši. Neviens neieradās.
Sodien aizbraucu uz slimnīcu, savācu meitas mantas, biju Krīzes centrā un meitai bija jāuzraksta iesniegums, ka viņa labprātīgi atgriežās ģimenē, un man jāraksta, ka ņemu savu bērnu atpakaļ.
Vai nav par daudz mūsu valstī stulbību? Nepilngadīgais nevar iegādāties pats alkoholu, cigaretes, nevar braukt ar auto, utt, bet vienpersonīgi drīkst izvēlēties savu dzīvi nesaistīt ar savu mīlošo ģimeni...un viņam atplestām rokām piedāvā Krīzes centru vai juaniesu māju, kurā ir brīvais režīms...var baudīt dzīvi, turpināt klaiņot un neapmeklēt skolu...un vecāks var iet kārties, jo valsts nostājas pusaudža pusē...pusaudzis laimīgs ar šo "lāča pakalpojumu" līdz zināmam laikam...tad apjukums...neziņa...
Viela pārdomām par to kā man gāja...es ticu, ka būs labi...jābūt!

pirms 8 gadiem, 2012.10.20 21:21

Vietējās ziņas