Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvokļu īpašnieki aicināti uz sapulci par iespēju piesaistīt Jelgavas pašvaldības līdzfinansējumu pagalmu labiekārtošanai 3

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" pirmdien, 24. februārī, pulksten 18 Jelgavas pilsētas domē Lielajā ielā 11 organizē sanāksmi par pieteikumu iesniegšanas kārtību Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai. Pieteikumi pagalmu labiekārtošanas programmā, lai saņemtu pašvaldības atbalstu, jāiesniedz līdz 11. maijam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pagājušā gada novembrī Jelgavas dome veica grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos "Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai", un ir palielināts pašvaldības līdzfinansējuma apmērs projektu realizācijai. Nemainīgs ir kopējais pieejamais atbalsts pagalmu labiekārtošanai – 100 000 eiro –, taču maksimālais atbalsts darbiem, kam nepieciešama būvatļauja vai apliecinājuma karte, tagad ir 20 000 eiro (līdz šim – 10 000 eiro), savukārt darbiem, kam nepieciešams paskaidrojuma raksts, maksimālais pieejamais atbalsta apmērs ir 5000 eiro (līdz šim – 2000 eiro). Tāpat kā līdz šim pašvaldības atbalsts nevar pārsniegt pusi no kopējām projekta izmaksām, izņemot gadījumus, ja plānots sakārtot piebraucamo ceļu, kas kopīgs vairākām mājām, – tad pašvaldības atbalsts var būt līdz 80 procentiem no izmaksām. Ja projektu iesniedz vairākas mājas kopā, arī pieejamā atbalsta apmērs ir lielāks. 

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt, arī zvanot pa tālruni 63084475 vai sūtot jautājumus elektroniski pa e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv, kā arī klātienē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470. 

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – līdz 2020. gada 11. maijam (ieskaitot). 

Pieejamais Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums ir 100 000 eiro. 

Ar saistošajiem noteikumiem var iepazīties Jelgavas pilsētas pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv vai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv

Kopš Jelgavā tika izveidota atbalsta programma daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanai, vēl nevienu gadu pilnībā nav apgūts viss pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums.

Tā 2018. gadā no 100 000 eiro apgūti 42 350,84 eiro, realizējot astoņus projektus, savukārt pērn savu ieceri realizēja četras dzīvokļu īpašnieku kopības, izmantojot piešķirto pašvaldības līdzfinansējumu 76 806,06 eiro apmērā. 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Eh

Parodija! Lai remontētu sabrukušus pagalmus pašvaldība iedala 100 tūkstošus, kamēr Jelgavas pašvaldības policijai šogad 2,86 miljoni. Salīdzināšanai Liepājā (ar 15 tūkstoš vairāk iedzīvotāju) ir 2,05 miljoni euro. Jelgavā notiek naudas izsaimniekošana, kamēr pati pilsētas uzturēšana ir diletantiska. Kauns. Žēl, ka pašvaldībā nestrādā ambiciozi deputāti ar idejām, bet gan vecmodīgi, godkārīgi elitisti.

pirms mēneša, 2020.02.24 15:49

pagalms

Pagalms ir privātīpašums.. sovjetu laiki ir beigušies. Labi, ka pašvaldība piedāvā kaut kādu līdzfinansējumu kaut gan vispār nevajadzētu.
Labāk, lai trotuārus un ielas salabo - dažās ielās zobus var izdauzīt ar auto braucot. Kājāmgājējiem vispār izsaku līdzjūtību.
Ielas prasītos mazgāt.. dubļu čupas gar apmalēm.. kā sausāks laiks tā vis pa gaisu - elpojam dziļi biedri - kā sovjetu labākajās tradīcijās.

pirms mēneša, 2020.02.24 17:34

Vito

Cik "viegli" ar šo pašvaldības līdzfinansējumu labāk ir pakonsultēties ar to namu iedzīvotājiem,kuri to ir ieguvuši.

pirms mēneša, 2020.02.24 21:49

Vietējās ziņas