Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elejā par 110 000 eiro iekārtota jauniešu māja astoņiem ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem 5

Šoruden ir noslēgušies 109 720 eiro vērtie darbi jauniešu mājā Elejā, kur būs vieta astoņiem ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas novada pašvaldībā.

Projekts īstenots, lai nodrošinātu ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu bērniem un jauniešiem, kuri pašlaik dzīvo sociālās aprūpes centrā "Eleja". Jauniešu mājai Elejā fasādes vienkāršotās atjaunošanas laikā veikti demontāžas darbi, jumta seguma nomaiņa, fasādes atjaunošana ar dekoratīvo apmetumu, kā arī iegādātas iebūvējamās virtuves iekārtas un mēbeles. Tāpat darbi veikti pie siltuma mezgla, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas un apsardzes sistēmas. Lai piekļūšana līdz mājai būtu ērta personām ar kustību traucējumiem, izbruģēts celiņš no ārdurvīm līdz brauktuvei.

Elejā darbus veica SIA "Latbūvnieks". Objekta kopējais finansējums ir 109 720 eiro.

Jauniešu māja Elejā iekārtota, īstenojot projektu "Jelgavas novada pašvaldības deinstitucionalizācijas plānā iekļauto pakalpojumu infrastruktūras attīstība". Projekts paredz, ka novadā būs divas vietas, kur ārpusģimenes aprūpē esoši bērni varēs dzīvot maksimāli ģimeniskai videi pietuvinātos apstākļos. Šim nolūkam ir rekonstruēta līdzšinējā jauniešu māja Elejā, bet otra vieta ir Kalnciemā, Draudzības ielā, kur telpu atjaunošanu veic SIA "UNI LR" par kopējo summu 36 357 eiro. Darbus plānots pabeigt līdz gada beigām, paredzot vēl četras vietas ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem.Foto: Jelgavas novada pašvaldība


Pievieno komentāru

Komentāri 5

duraļejs

Paldies mūsu vadoņiem par tādu lētu remontu ! ceru, ka ",otkatā " netika 10 procenti no tāmes vērtības.
Muļķu zemē jau otkatus vispār neņem, glupus lēmumus un dārgus projektos ierēdņi īsteno tikai, labu vien gribēdami.
Kur palika tas projekts par termiskajiem ūdeņiem Ekejā- tipa Jonišķus apkurināt, siltumnīcu kompleksus sabūvēt utt.

pirms 4 mēnešiem, 2019.10.31 17:51

O

Nav ko teikt.Vai tik daudz sanāca uz veco dzemdību namu? Ja Eleja tikai uz izsoli var iegādāties dzīvokli. Bet ja priekšā nesēž kāds kurš sola vairāk. Tas ir uzpircēji. Pēc tam šie dzīvokli stāv gadiem tukšiVai tiek izīrēti par neadekvātu cenu.. Tad varēja pa lētāku naudu iedot šiem bērniem dzīvokli ar remontu.

pirms 4 mēnešiem, 2019.11.03 11:26

STIRNA

Vai Eleja palika vēl bērni? Man liekas, diez vai.

pirms 3 mēnešiem, 2019.11.16 11:47

Vietējās ziņas