Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Elejas muižas parkā pulcēsies Bērnu svētkos

«Šis ir īpašs gads, jo gatavojamies skolēnu dziesmu un deju svētkiem un mūsu mērķis ir, lai uz tiem aizbrauktu maksimāli daudz Jelgavas rajona kolektīvu. Tāpēc 31.maijā Elejā izdziedāsim un izdejosim daļu dziesmu un deju svētku repertuāra,» stāsta Jelgavas rajona Kultūras un interešu izglītības centra (KIIC) vadītāja Dzintra Zimaiša, atklājot, ka pasākumu kuplinās arī maestro Raimonds Pauls, kurš ir vairāku programmā iekļauto dziesmu un arī vienas dejas mūzikas autors.

Bērnu svētki Elejā, kur tiekas ne tikai rajona interešu izglītības kolektīvi, bet arī tuvāki un tālāki viesi, daudzu gadu garumā kļuvuši par stabilu tradīciju, bez kuras nav iedomājams mācību gada noslēgums. Piedzīvojuši dažādas pārmaiņas, tie turpina pulcēt skolēnu tūkstošus, radot līdzpārdzīvojumu gan skatītājos, gan dalībniekos, jo programma veidota tā, lai katra kustība un skaņa atrastu savu īsto vietu vienotajā moto.Šogad vienos varavīksne, jo «arī skolēnu dziesmu un deju simbols ir iegriežamais vilciņš, kas zaigo visās varavīksnes krāsās. Tās rada dziedātāji un dejotāji ar savu raksturu,» turpina Dz.Zimaiša, piebilzdama, ka Elejā solīšus dažādos zīmējumos vīs ap 800 dejotāju, sākot no piecu gadu vecuma, kā arī skanēs tūkstošbalsīgs kopkoris. Lai piepildītu telpu, iemēģinātu lielo svētku repertuāru un attaisnotu smalkas atskaņošanas tehnikas klātbūtni, rajona kolektīviem palīdzēs arī skolēni no Jelgavas, Rīgas, Dobeles, Liepājas, Tukuma un citām vietām, turklāt viņi ne tikai «smagi» strādās, bet varēs arī atpūsties.«Visus šos gadus atrakcijas bērniem bijušas par brīvu. Tās darbojas no pulksten 12 līdz 14, kad sākas lielais koncerts, un turpinās no pulksten 16 līdz 18, lai visi dalībnieki varētu izpriecāties. Arī par ieeju nevienam nav jāmaksā. Grūti teikt, kā to nosargāsim nākotnē, bet labas tradīcijas jau paliek,» pārliecināta KIIC vadītāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas