Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Fortum Jelgava” jūlijā veiks hidrauliskās pārbaudes atsevišķiem siltumtīklu posmiem

SIA “Fortum Jelgava” no 7. līdz 28.jūlijam veiks hidrauliskās pārbaudes atsevišķos siltumtīklu posmos Jelgavā, informē kompānijā.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes atsevišķiem siltumtīklu posmiem Jelgavā plānots veikt, lai savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas centralizētās siltumapgādes sistēmā un novērstu iespējamos siltumenerģijas piegādes pārtraukumus klientiem apkures sezonas laikā.

“Fortum Jelgava” pārstāvji informēja, ka hidrauliskās pārbaudes laikā iedzīvotājiem nebūs pieejams karstais ūdens, jo uz hidrauliskās pārbaudes veikšanas laiku no siltumtīkliem ir jāatslēdz visi patērētāji, kurus skar konkrētā hidrauliskā pārbaude, un jāsamazina siltumtīklu ūdens, jeb siltumnesēja, temperatūra. Pārbaudes laikā siltumtīkli ir paaugstinātas bīstamības objekti – siltumnesēja spiediens tajos ir paaugstināts.

Precīzu informāciju par plānotajām hidraulisko pārbaužu vietām un ar to saistītajiem karstā ūdens piegādes pārtraukumiem “Fortum Jelgava” sniegs gan pārvaldniekiem, gan konkrēto māju iedzīvotājiem pirms katras konkrētās plānotās hidrauliskās pārbaudes.

Pirmās hidrauliskās pārbaudes Jelgavā ir plānotas 7.jūlijā Meiju ceļš 10, Ganību ielas 57 A, Celtnieku/Traktoristu/Lidotāju ielu rajonos.

Lai hidrauliskās pārbaudes laikā konstatēto iespējamo siltumtīklu bojājumu gadījumā, apkārtējā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs un nenodarītu kaitējumu ne cilvēkiem, ne videi, pirms hidrauliskās pārbaudes siltumnesējs tiks atdzesēts līdz + 45 grādiem. Tādēļ karstā ūdens temperatūra ēkās, kuras skars hidrauliskā pārbaude, tiks pakāpeniski samazināta jau iepriekšējās dienas vakarā pēc pusnakts.

“Fortum Jelgava” papildus informēs konkrēto ēku pārvaldniekus un iedzīvotājus gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms hidraulisko pārbaudi neizturēs un būs nepieciešami remontdarbi. Siltumenerģijas piegāde tiks atjaunota pēc bojājuma novēršanas. Ja hidrauliskās pārbaudes laikā bojājumi siltumtīklos netiks konstatēti, siltumenerģijas piegāde ēkām var tikt atjaunota pirms informatīvajā paziņojumā norādītā laika.

Gadījumā, ja hidraulisko pārbaužu veikšanas laikā, iedzīvotāji novēro zaļganas krāsas ūdens noplūdes, nekavējoties jāziņo uzņēmuma Klientu apkalpošanas centram pa tālruni 63007055.

Šovasar siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes “Fortum Jelgava” plāno veikt tiem siltumtīklu posmiem, kuri pieņemti ekspluatācijā pirms 2001.gada un ir kalpojuši vairāk nekā 20 gadu. Kopējais pārbaudāmo siltumtīklu garums ir 9962 metri, kas ir aptuveni 13% no tīklu kopējā 75 kilometru siltumtīklu garuma Jelgavā.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Fortum Jelgava” 2018.gadā strādāja ar 9,978 miljonu eiro apgrozījumu un 556 245 eiro peļņu. Kompānijas 2019.gada rezultāti pagaidām nav publiskoti.

Kompānija ir reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,223 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir “Fortum Holding B.V.”.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas