Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Fortum Jelgava» maina telpas; izmaksas nosaukt atsakās 1

Ar nākamo otrdienu SIA «Fortum Jelgava» birojs atradīsies uzņēmējam Imantam Kanaškam piederošā biznesa centra «Zemgale» telpās Pasta ielā 47. Uzņēmums skaidro – kaut arī jaunās telpas būs ēkas 4.stāvā, klienti līdz tām varēšot ērti nokļūt. Savukārt līdzšinējo pašvaldībai piederošo biroja ēku Katoļu ielā 8a no 1. decembra izmantos Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde. «Fortum Jelgava» iespējamo telpu maiņas izdevīguma slēpšanu pamato ar striktiem līguma nosacījumiem.

Kā «Ziņām» stāsta SIA «Fortum Jelgava» komunikāciju vadītāja Guntra Matisa, uzņēmums ir veicis un turpina īstenot ražošanas optimizāciju, lai ilgtermiņā samazinātu siltumenerģijas ražošanas izmaksas. Kā viens no pasākumiem bijis arī darbinieku skaita samazināšana, kā rezultātā līdzšinējās biroja ēkas telpu izmantošana 1266 kvadrātmetru platībā vairs neesot bijusi efektīva. «Tika pieņemts lēmums tehniskos dienestus izvietot kompaktāk citās uzņēmuma ēkās, bet birojam, kur tiek pieņemti un apkalpoti arī klienti, meklēt citas telpas,» G.Matisa skaidro, ka jau vasarā izskatīti vairāki varianti.Izvēloties telpas, svarīgs nosacījums bijusi samērīga nomas maksa, lai birojā nebūtu jāiegulda lielas investīcijas, lai klientiem būtu ērta piekļūšana, kā arī lai būtu nodrošināta piekļūšana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Pilnībā šiem kritērijiem esot atbildušas un tādēļ izraudzītas 682 kvadrātmetrus plašas telpas biznesa centra «Zemgale» 4.stāvā.«Fortum Jelgava» ziņām neatklāja, cik par telpām līdz šim maksāts pašvaldībai un cik par biroja nomu prasa I.Kanaškam piederošais biznesa centrs, kur kopš pagājušā gada rudens jau mājo pašvaldības aģentūra «Zemgales INFO». «Telpu maiņa uzņēmumam zaudējumus neradīs,» vien paskaidro G.Matisa, piebilstot, ka par finansēm liedzot runāt ar centru «Zemgale» noslēgtais līgums.Piebilstams, ka biznesa centrs «Zemgale» kopš tā atvēršanas tā arī nav atradis īrniekus visām telpām un aizvien ir pustukšs. Kā redzams centra interneta lappusē, pilnībā aizņemts ir vien pirmais stāvs, kur telpas nomā «Swedbank», savukārt pārējos stāvos un pagrabā lielākā daļa biroju nav aizņemti. Turklāt 4.stāvs līdz šim vispār bijis bez neviena nomnieka.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lielupes betmens

re kā Rāviņš turpina Kanaškam klientus gādāt... :DDD

pirms 10 gadiem, 2009.11.26 21:49

Vietējās ziņas