Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Ielīgo Saulgriežus, sveic jaundzimušos un sakoptāko objektu īpašniekus 7

Sestdien skvērā pie kultūras nama, kur jelgavnieki un pilsētas viesi bija pulcējušies tradicionālajā Zāļu un Amatnieku tirdziņā, tradicionāli notika vairāki sveikšanas pasākumi.

Pilsētas mērs Andris Rāviņš pasniedza karotītes 115 Jelgavā reģistrētajiem mazuļiem, kuri dzimuši laika posmā no Lieldienām līdz jūnija vidum, tostarp arī vienu Līgu un četrus Jāņus.Viena no nesen dzimušā Jāņa mammām, Kristīne Levica, piebilda, ka jaudzimušajam ir doti divi vārdi - Jānis un Marats. Kad izaugšot, tad pats varēšot izvēlēties, kuram dot priekšroku.«Ir patīkami, ka pilsētā ievēro jaunos nodokļu maksātājus,» ar smaidu piebilda Jānis Plūdums, jaundzimušās Martas un divgadīgās Elzas tētis. Abas māsiņas ir reizē pieteiktas bērnudārzā.Jelgavas dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Aina Rokjāne sarunā ar «Ziņām atzīmēja, ka šogad pirmajā pusgadā mūsu pilsētā jaundzimušo skaits varētu sasniegt aptuveni 330. Tas būtu nedaudz mazāk kā pērn, kad tika sasniegts beidzamo gadu rekords - 744, un dzimušo skaits pilsētā pārsniedza mirušo skaitu.«Ir jau bijuši laiki, kad Jelgavā dzima vairāk nekā tūkstotis bērnu gadā. Vēl ir, kur augt,» norādīja A.Rokjāne.Pēc jaundzimušajiem tika sveikti «Ziņu» rīkotā tradicionālā konkursa «Zemgales īstenais Jānis» laureāti, kuriem balvas pasniedza «Zemgales Ziņu» galvenā redaktore Ligita Timma. Pirmās vietas ieguvēju Jāni Anspoku pasākumā pārstāvēja Jelgavas katoļu draudzes pārstāve Marija Ruščaka. Varēja just, ka uzņēmēja Anspoka labā slava draudzē deva daudz balsu uzvarētājam.Brīdi vēlāk pilsētas vadība sveica konkursa «Sakoptākais pilsētvides objekts» laureātus.«Lai arī saimnieciski valsts ir lielā bedrē, gribas, lai vismaz tuvākajā apkārtnē ir kaut kas skaists,» savu vēlmi izdaiļot mājas lodžiju ar petūnijām pamatoja viena no laureātēm Skaidrīte Vozņesenska no Arāju ielas 6. Laureāte Indra Dombrovska no Dambja ielas 76 atzina, ka šajā godā nokļuvusi ne pirmo reizi. Dārzs ir viņas sirdslieta.Iestāžu grupā laureātu godu izpelnījās sociālās aprūpes centrs «Jelgava», kas atrodas Kalnciema ceļā 109. Tā direktors Gaismonis Žilinskis šo panākumu skaidroja ar to, ka aprūpes centra iedzīvotajiem zaļumu kopšana ir kā darba terapija, kas ir labāka par citām zālēm un kas der arī visiem citiem, kam ir uztraukts prāts.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

he

Harij,Andri paldies par skaistajiem vārdiem,paši esat samazgas,dzīves apdalītie,izdzimteņi.:)

pirms 11 gadiem, 2009.06.22 17:32

Harijs

Cepuri nost Andra priekšā.Tiešām malacis.
Un īstenībā jau nav ,ko ņemt galvā tās negācias un murgus,ko te raksta,nu ne jau nopietni cilvēki,bet kaut kāda špana ņenogļadnaja,kam nekas cits nav,kā mātes pirktais dators un pilna galva ar samazgām.

pirms 11 gadiem, 2009.06.22 01:03

sarma

Diez i vai viņš īsts jelgavnieks,drīzāk no kādas Zillupes pagasta,bet raksta tā,jo DAKTERS lika,citādi nu ne mazākās cerības tikt uz svētkiem laukā.

pirms 11 gadiem, 2009.06.21 13:35

ha

jelgavnieks, tu laikam iists jelgavnieks no filozofu ielas gala! :D

pirms 11 gadiem, 2009.06.21 13:07

Andris

Arī man viņš nav ne rada gabals,ne ,kā citādi pazīstams,tik vien,ka zinu kas viņš ir un varbūt arī es ar daudz ko neesmu apmierināts,bet tai pašā laikā apzinos,ka nav neviens,kas visai pilsētai būs pa prātam.Nebūtu viņš,būtu cits,ko apliktu un aprunātu un tā tas vvienmēr būs un vienmēr ir bijis...

TIK NESAPROTU VIENU,KUR SKATĀS PORTĀLA VADĪBA,KĀPĒC PIEĻAUJ ŠĀDUS DAŽU IZDZIMTEŅU KOMENTĀRUS,KAS PATIESĪBĀ IR PĒDĒJĀS NIECĪBAS,KURI PAŠI NEKO NEVAR,NEGRIB UN NESPĒJ TIK VIEN KĀ APRUNĀT CILVĒKUS.JĀ CILVĒKUS UN VISI MĒS ESM TĀDI,VIENKĀRŠI LATVIJAS IEDZĪVOTĀJI,JELGAVNIEKI...

JA RAKSTAM TAD RAKSTAM KAUT KO KONSTRUKTĪVU,VĒLMES,IETEIKUMUS,JAUTĀJUMUS,bet nevis vienkārši izmantojam portālu,kā tualetes papīru,slaukot pakaļas.

pirms 11 gadiem, 2009.06.21 12:39

jelgavnieks

kas tas par ērmu ar brillēm visās bildēs?

pirms 11 gadiem, 2009.06.21 00:13

Vietējās ziņas