Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Par godu svētkiem saņem Ozolnieku novada Domes Atzinības rakstus un balvas

Šodien Ozolnieku tautas namā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 94.gadadienai veltīts pasākums, kurā apbalvoti arī Ozolnieku novada Domes Atzinības rakstu saņēmēji.

Volejbola komandas «Poliurs/Ozolnieki» komandas kapteinis Ivo Baranovskis apbalvojumu saņēma par ieguldījumu komandas sportiskajos sasniegumos;Ozolnieku novada pašvaldības kasiere Olita Dūmiņa - par ilggadēju un priekšzīmīgu darbu ar iedzīvotājiem;SIA «Ozolnieku KDSU» valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Prīsis - par ieguldījumu Ozolnieku novada daudzdzīvokļu māju renovācijas procesa organizēšanā;Salgales mūzikas skolas direktores vietniece Anda Silgaile – par ieguldījumu Salgales pagasta bērnu un jauniešu izglītošanā un par aktīvu līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē;Ozolnieku novada Ānes apkalpošanas centra vadītāja Larisa Veipa - par ilggadēju un priekšzīmīgu darbu ar iedzīvotājiem.Šodien sumināti arī konkursa «Ozolnieku novada Sakoptākā sēta 2012» laureāti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas