Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Plūc «Francijas pavasara 2007» augļus 8

«Ceru, ka varēšu šeit vēl ilgi strādāt un izdosies mūsu klusais sapnis padarīt Jelgavu par Baltijas valstu gastronomijas galvaspilsētu,» noslēdzot vairāk nekā divu gadu sadarbību ar Jelgavas Amatu vidusskolas pavāru un maizes un miltu konditorejas izstrādājumu specialitātes 2. un 3.kursa audzēkņiem, piektdien sacīja vieslektors no Francijas Bruno Šaperons.

«Pateicoties «Francijas pavasarim 2007», kura laikā Jelgava kļuva par Ruelmalmezonas sadraudzības pilsētu, sākām projektu, kas izvērtās divu gadu garumā. Kopā ar Šaperona kungu esam strādājuši ārkārtīgi daudz stundu, no kā ieguvēji ir visi,» atskatoties uz paveikto, svinīgajā pieņemšanā, kurā piedalījās arī Francijas vēstniecības Latvijā izglītības atašejs Laurence Djūvrē, pilsētas mērs Andris Rāviņš un Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, uzsvēra Amatu vidusskolas direktore Edīte Bišere.Apliecinājumā par B.Šaperona vadībā apgūtajām prasmēm konditorejas un pavārmākslā šo specialitāšu 2. un 3.kursa audzēkņi saņēma kvalitātes sertifikātus. Savukārt Valērijs Patraško, Andrejs Markovs, Daiga Lancberga, Elīna Gindra, Boriss Gertners, Linda Dambīte, Sanita Gaile un Gints Dzenītis, kā arī pedagogi Gunta Briede, Olga Smirnova, Aina Tāluma, Ligita Ziemele, Aleksandrs Lazarevs un direktore ieguva apliecības par dalību starptautiskā projektā un «Eiropass», kas ir starptautiski atzīts CV, jo, pateicoties Leonardo da Vinči programmai, viņiem bija iespēja palidināt savas praktiskās zināšanas, darbojoties un stažējoties dažādos Ruelmalmezonas ēdināšanas uzņēmumos.Sadarbība ar Ruelmalmezonu Jelgavas Amatu vidusskolai notiks arī turpmāk, jo 24.aprīlī pašvaldības darbinieku vizītes laikā Francijā vidusskola parakstīja sadraudzības līgumu ar sev līdzīgu profesionālās izglītības iestādi.«Patīkami, ka draudzība var novest līdz šādiem brīnišķīgiem rezultātiem,» vērtējot jau notikušo sadarbību ar Ruelmalmezonas pārstāvjiem, atzina arī Djūvrē kundze.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Vakarins

Tu redzeji Ritin. Tu tak pats esi nozelojams silkes astes gabalins.Pec sevis nespried par citiem.Un del tadiem ka tu vispar neko nevajadzetu darit, bet paldies dievam tadu ir mazakuma ka tu.

pirms 11 gadiem, 2009.05.10 20:44

KLAVA

Kauns paliek lasot sitas idiotiskas mulkibas.Ja, es ar apmekleju sos kursus.Muza nevareju iedomaties,ka man to macis francuzis.protams, ka viss maksa. Bet ka jus domajat?Un nerunasim par tiem berniem, kas bija francija un macijas visas sitas lietas. Dzivoja gimenes un tas gimenes ar tak vinus uztureja.Ta jusu aprobezotiba ir vienkarsi apbrinojama.Protams ari man ne viss ir garsojis, bet tas jau normali. Bet uz daudzam lietam ir iespeja paskatities savadak. Sitie komentari ir nozelojami.

pirms 11 gadiem, 2009.05.09 06:43

mazaa

Jā, šis pavārs tiešām izmaksā lielu naudiņu. Skolai nepērk saimniecības preces, bet Bišeriene izsit naudu, lai apmaksātu šito visu izrādi. Katru dienu RIMI tiek atstātas tādas naudas, kas citam pat sapņos nerādas. Bet rezultāts - bērni nemaz tā negrib braukt uz tām praksēm. Ēdieni, ko pagatavo no dārgiem produktiem lielākoties nav ēdami - burkānu biezzupas ar saldiem krējumiem un laši kārtainās mīkās - murgs, zinu, jo pati esmu pagaršojusi.

pirms 11 gadiem, 2009.05.09 00:10

Rīts

Rītiņa alga ir aptuveni 2x lielāka nekā Jelgavas mēram! Tad ko?

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 23:11

g

Jāsaka, ka pēdējos gados šīs skolas audzēkņu līmenis ir cēlies. To es spriežu pēc tā kādi praktikanti kādreiz nāca uz mūsu kafejnīcu un kādi ir tagad. Man liekas, ka bērni ir kļuvuši apzinīgāki (ne jau visi protams), ir vairāk ieinteresēti savā izvēlētajā profesijā. Man šķiet, ka izglītības iestādēm ir svarīgi piesaistīt konkrētās nozares speciālistus - tas uzlabo izglītības kvalitāti un ceļ audzēkņu interesi.

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 22:42

Nezinite

Var redzēt ka cilvēkiem nav ko darīt,kada vella pec jus te kadu noliekat..Tas nav smuki!!!:@

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 19:40

Hexer

Taisnība, Minjet! Vecais varžu cepšanas meistars tiešām Jelgavai izmaksā daudzus tūkstošus Ls gadā! Bet šie tik maksā... Un maksās vēl...

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 18:50

ups

Beidziet tukšus graudus kult!Kas riskē un māk,tam viss tiek skaisti!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 18:13

Vietējās ziņas