Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Rekultivēta viena no Latvijā piesārņotākajām vietām 2

Lai klātienē iepazītos ar Valsts vides dienesta pirmā pabeigtā projekta rezultātiem šodien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks vides aizsardzības jautājumos Jurijs Spiridonovs apmeklēja rekultivēto Jelgavas šķidro bīstamo atkritumu izgāztuvi «Kosmoss». Tikšanās piedalījās arī Jelgavas Domes vadība.

Sanācijas projekta «Jelgavas šķidro bīstamo atkritumu izgāztuves «Kosmoss» sanācijas darbi» īstenošanu veica Valsts vides dienests.Projekta mērķis bija uzlabot gruntsūdens, virszemes ūdens, kā arī augsnes un grunts kvalitāti bīstamo atkritumu izgāztuvei pieguļošajā teritorijā līdz tādai pakāpei, ka netiek apdraudēta cilvēku veselība. Tā laikā sanēta viena no Latvijas piesārņotākajām vietām, apturēta turpmāka piesārņojošo vielu (nātrija un kālija hlorīdi, grūti sairstošas organiskās skābes, amonijs, kā arī virkne smago metālu) uzsūkšanās pazemes ūdeņos un piesārņojuma nokļūšana Svētes upē, informē VARAM.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

skat,

pajoliņa sapnis beidzot piepildījies, viņam izsniegts darba apģērbs - zaļas bikses

pirms 7 gadiem, 2012.10.12 14:02

Vietējās ziņas