Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Speciālā pamatskola dāvinājumā saņem mākslas darbus

Jelgavas Speciālajā pamatskolā mājvietu raduši dažādu Latvijas mākslinieku vairāk nekā simts mākslas darbu, kas sarūpēti ar mākslinieces Vēsmas Vītolas un Sergeja Jēgera labdarības fonda gādību. Slavenais kontrtenors atzīst, ka galvenais nosacījums, lai fonds kādam palīdzētu, ir spēja pierādīt, ka paši daudz dara savas attīstības labā, un Jelgavas Speciālā pamatskola tam ir labs piemērs.

«Darbi paliek skolā. Prasīsim māksliniekiem padomu, kurās telpās tos labāk izvietot. Mums tas ir liels ieguvums, jo šie mākslas darbi uzrunā. Tos gleznojuši, zīmējuši, krāsojuši un veidojuši dzīvi cilvēki. Enerģija, ko mākslinieki darbos ielikuši, ir pat fiziski sajūtama,» par lielo dāvanu un tās ietekmi uz skolēnu attīstību priecājas Jelgavas Speciālās pamatskolas direktors Aivars Preiss.Māksliniece Vēsma Vītola sadarbībā ar Sergeja Jēgera labdarības fondu mākslas akciju «Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu», kuras laikā mākslinieki un citi radoši cilvēki aicināti ziedot gleznas, tekstilijas, keramiku un citus mākslas priekšmetus, organizē jau 12. reizi. Šogad atbalstam izvēlēta Jelgavas Speciālā pamatskola. Izglītības iestādei tā izrādījusies dubultveiksme, jo drīzumā skolā tiks iekārota speciāli piemērota telpa sporta aktivitātēm. Līdzekļi – vairāki tūkstoši latu – savākti akcijā «Coca-Cola Ziemassvētku karavāna», kurā aktīvi līdzdarbojās arī S.Jēgera labdarības fonds.«Ļoti bieži man jautā, kāpēc palīdzu tieši tam bērnam vai skolai. Uzreiz atbildu – jums ir jāmāk mani pārliecināt, atbildēt uz jautājumu, ko paši esat darījuši? Ja redzu, ka pedagogi grib un dara un es tam noticu, varu pieskarties un palīdzību iekustināt,» teic S.Jēgers, kuram sadarbība ar Jelgavas Speciālo pamatskolu izveidojusies pirms vairāk nekā desmit gadiem. Mākslinieks smej, ka tas noticis ne tikai tāpēc, ka pats ir no Jelgavas, bet iepazinis skolas kolektīvu kā ļoti labus draugus un profesionāļus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas