Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Staļģenē pirmo reizi notiek Latvijas Mazpulku nometne

Šodien Staļģenes vidusskolā sākās trīs dienu nometne, kurā piedalās 80 mazpulcēni no Bārbeles, Penkules, Anneniekiem, Neretas, Staļģenes un Remtes. Nometne ir daļa no Latvijas Mazpulku projekta «Visu daru es ar prieku!».

Nometnē piedalās 12 Staļģenes mazpulcēnu, ko uzrauga pensionētā skolotāja Regīna Krīgere, kas ilgus gadus strādājusi par bērnu dārza audzinātāju. Viņa ir priecīga par iespēju atkal strādāt ar bērniem, iegūt jaunas paziņas un iesaistīties dažādās aktivitātēs. Grupās sadalīto mazpulcēnu aktivitātes vada brīvprātīgie aktīvisti no «Rīgas klubiņa», kurā darbojas agrākie mazpulcēni, kas ar prieku palīdz mazpulku pasākumu organizēšanā un vadīšanā. « Projekts ir ļoti labs, jo iesaista pensionētos skolotājus un neļauj viņiem «ierūsēt». Tas dod arī iespēju bērniem sastrādāties un komunicēt ar vecākiem cilvēkiem. Šī nometne sniedz mazpulcēniem iespēju satikt jaunus draugus un apgūt dažādas prasmes, socializēties, celt pašapziņu,» saka ilggadējā Staļģenes mazpulka vadītāja Anda Skrupska.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas