Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida ierosinājumus par gājēju tilta pār Driksu nosaukumu 49

Šogad Jelgavā pabeigs gājēju tilta būvniecību pār Driksas upi. Lai noskaidrotu iedzīvotāju domas par to, kāds nosaukums jaunajam tiltam būtu vispiemērotākais, ikviens jelgavnieks aicināts iesniegt savu variantu. Pašlaik jau ir saņemti vairāki varianti, piemēram, Studentu, Čakstes, Mīlestības, Pasta, Driksis.

To var darīt, rakstot uz e-pastu: redaktors@dome.jelgava.lv.Lai tilta nosaukums nebūtu formāls un iedzīvotos ikdienas lietošanā, izteikt savu viedokli ir aicināts ikviens Jelgavas iedzīvotājs. Projekta «Ielu infrastruktūras attīstība un Driksas upes krastmalas sakārtošana» gaitā tilts saukts par Pasta salas gājēju tiltu, tomēr jaunajai būvei ir nepieciešams cits nosaukums, jo mazais tilts pār kanālu, kas atdala Pasta salu no Pils salas, jau tiek saukts par Pasta salas tiltu. Savukārt tilts, kas Lielo ielu savieno ar Pils salu, jau tiek saukts par Driksas tiltu, skaidro pašvaldība.Tā kā Jelgava sevi pozicionē arī kā studentu pilsētu, ir saņemts ierosinājums Driksas krastmalā nākotnē izveidot skulptūru, kurā attēlots klīstošā studenta tēls no pazīstamās studentu dziesmas. Savukārt LLU savā mājas lapā studentisku nosaukumu aicina dot arī topošajam tiltam.Ekspluatācijā tiltu plānots nodot šā gada septembrī.Jelgavnieku ierosinājumi tiks gaidīti divas nedēļas. Pēc to apkopošanas par biežāk minētajiem būs iespēja balsot.Pašreiz jau ir saņemti ierosinājumi tilta nosaukumam: Studentu, Čakstes, Mīlestības, Pasta, Pasta salas gājēju, Pastaigu, Vanšu, Salas, Gājēju, Hercoga, Satikšanās, Driksis, Mehu, Studentijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 49

Jana

Nu vienkārši perversa,stulba tauta.

Ja naudiņu iedeva,lai nopērk kefīru,tad tas ir arī jādara,citādi no mātes un tēva būs pēriens.

Un tam,k Jūs te gudreļi miniet,ka varētu to un to...
Muļķu banda,tā nav pilsētas un arī Jūsu sūda brāļu nauda.
Ir uztaisīts projekts konkrētai lietai,kurai tiek piešķirti līdzekļi no Eiropas un ja jau viņa ir piešķirta,tad arī viss atbilst prasībām,kas tika izvirzītas no naudas piešķīrēju puses.

Un tam,kas tur brauc pa lielo ielu blombes zaudēdams iesaku mazāk ēst saldumus,lai nav jāblombē , vai nu ja to dari , tad nomaini zobārstu,kam labāki materiāli un lielāka pieredze zobu labošānā.

pirms 8 gadiem, 2012.01.16 12:45

mm

Pilnīgs sviests, viens tilts blakus otram.
ja vispār šāds tilts bija vajadzīgs, viņam bij jāatrodas kaut kur pie LLU sporta nama. Lai būtu tā kā pa vidu pasta salai. Nevis blakus jau esošajam tiltam.

pirms 8 gadiem, 2012.01.13 13:15

to zaļajs

tas varetu but naudas atmazgasanas tilts!

pirms 8 gadiem, 2012.01.13 13:13

jipo

Piedāvāju nosaukt Rāviņa denščika Rubļa vārdā . Skanētu skaisti " RUBĻA tilts " . Kad ienāks atkal krievi , nekas nebūs j

pirms 8 gadiem, 2012.01.12 23:56

jipo

Piedāvāju nosaukt Rāviņa denščika Rubļa vārdā . Skanētu skaisti " RUBĻA tilts " . Kad ienāks atkal krievi , nekas nebūs j

pirms 8 gadiem, 2012.01.12 23:56

jelgavnieks

Par lielu gods Rāviņam un arī viņa līkajam:)
Sauksim par Salinieku

pirms 8 gadiem, 2012.01.12 23:30

krusttēvs

Rāviņam jau patīk par pilsētas naudu izrādīties kā briesmīgam darītājam, taču neko vairāk savās komunistu skolās, medībās un pirtīs nav iemācījies kā priecāties ar vieglas uzvedības sievietēm ( bez pērkamajām ir arī Škutāne-veca ļubestība un Šurma-gatava jebkur da jebkā , ka tik no darba neizmet) un fenderēt caur visādiem iepirkumiem un būvniecībām. Tāpēc piedāvāju tautā to saukt FENDERTILTU.

pirms 8 gadiem, 2012.01.12 12:12

figaro

Tā kā par visu ir samaksāta neadekvāti liela nauda un bijis jau senāk izšķērdēta pašvaldības zeme, kura privatizēta par sviestmaizi, bet atpirkta par milzīgiem tūkstošiem;
iesaku tiltu nosaukt par TĒRMANI !!!
Katrs varēs teikt, ka ejam pāri Tērmanītim uz jauko saliņu, kur par zināmu samaksu varēs atpūsties gan skolēni, gan pensionāri, jo vairāk jau šajā pilsētā drīzumā nebūs neviens spēcīgs, strādājošs cilvēks. Bezdarbs Jelgavā sit augstu vilni !!!
Labais sauklis- Visi uz Rīgu !!! Uz autoostu vai lidostu pa fikso, kamēr lētas biļetes vienā virzienā...uz Angliju !!!

pirms 8 gadiem, 2012.01.12 11:58

duge

rāviņš arī mexs, tikai andra llīkais, lunkanais. viš jau te populārs, tā kā visu mexu simbols

pirms 8 gadiem, 2012.01.12 10:06

Janka

Tikai ne mīlestības,tad atkal mudaku armāda neskatoties uz to , ka laulības ir ar visai īsu mūžu,mēģinās savās kāzu dienās pie margām sakabināt rūsējošas slēdzenes,ķipa tad būs baigā saticība,mīlestība un pārlaimība.

pirms 8 gadiem, 2012.01.11 23:57

Senilais Tips

ziņu portālu komentāri = interneta mēslaine

pirms 8 gadiem, 2012.01.11 22:39

Vietējās ziņas