Galvenais ir projekta ideja 1

Kādai būtu jābūt nevalstisko organizāciju atbalsta programmai, kā vienkāršot procedūras, lai koncentrētos uz labākām idejām – tie bija tikai pāris no jautājumiem, ko Reģionālā NVO atbalsta programmas izvērtēšanas seminārā 9.martā Tērvetes novadā sprieda NVO atbalsta centru un dažādu Latvijas biedrību pārstāvji.

NVO atbalsta centru vadītājiem atskatoties uz veiksmīgākajiem pērnā gada projektiem, tika spriests, kā darbu uzlabot nākotnē.

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar LR Kultūras ministriju jau izsludinājis Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Kopā 2018.gada konkursam pieejami 24 000 eiro, kas sadalīti trīs jomu atbalstam – pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu, starpkultūru dialoga un mazākumtautību iniciatīvu projektiem.

Konkursa mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskas sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību aktivitātes. Finansējums pieejams informatīviem un izglītojošiem pasākumiem par interešu aizstāvību un līdzdalību lēmumu pieņemšanā, iesaistot sadarbības partnerus no NVO, pašvaldībām, izglītības iestādēm un citus. Tāpat arī iedzīvotāju dalības vēlēšanās veicināšanai, pasākumu organizēšanai, kas sniedz zināšanas un attīsta pilsoniskās prasmes un iespējas un tādu pasākumu organizēšanai, kas veicina sabiedrības iniciatīvu un iesaistīšanos vietējās kopienas dzīves uzlabošanā, mazākumtautību pilsoniskās līdzdalības un sadarbības sekmēšanai un citām aktivitātēm. Vienam projektam maksimāli pieejami 2000 eiro. Termiņš projektu iesniegšanai ir 5.aprīlis.

Līdz šim īstenoti 3 šādi projektu konkursi kopš 2014.gada par kopējo summu 72 000

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas