Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gandarījums par piedalīšanos

Pozitīvu emociju pārņemta, gandarīta un joprojām savās izjūtās lidojoša, kā arī ar atzinības diplomu no talantu un skatuviskās meistarības konkursa «Pavasara karaliene», kas risinājās Minskā (Baltkrievija), mājās atgriezusies mūsu valsts pārstāve - Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studente Māra Zepa.

Māra stāsta, ka no festivāla paņēmusi visu, kas bija jāpaņem. «Ļoti daudz iemācījos. Studentu teātris mani bija radījis par teātra cilvēku, bet tur iemācījos, kā sevi nest uz skatuves,» teic jelgavniece.Lai gan pasākums bija talantu konkurss, no 12 dalībniecēm tikai divas nav bijušas modeles, kas mācījušās kādā modeļu skolā vai pašlaik strādā šajā jomā. Māra uzskata, ka viņas pluss bijusi enerģija, kas strāvojusi uz skatuves, dabiskums un atvērtība.«Esmu lepna, ka man bija spēcīga konkurence. Un mani novērtēja. Pēc konkursa nāca klāt, apsveica, izteica uzmundrinošus vārdus,» atklāj Ekonomikas fakultātes studente. Nācies dzirdēt arī tādus atzinumus, kā «mēs nedomājām, ka Baltijā dejo čigānu deju ar tādu degsmi».Māra piebilst, ka tikai viena dalībniece dziedājusi, pārējās - dejoja. Latviete bija sagatavojusi čigānietes deju. Vairāk meiteņu savus priekšnesumus sniedza kopā ar palīgiem, solo bija krietni mazāk. Vienā konkursa daļā dalībniecēm bija jāatbild uz vadītāju jautājumiem krievu valodā. Jauniete atklāj, ka viņai problēmu nav bijis.Iepriekš Māra piedalījusies tikai skolas konkursā «Mis tīnis» un «Latvijas Pavasara karaliene», bet šis konkurss devis lielu pamudinājumu izmēģināt spēkus vēl citos, īpaši, ja tajos var parādīt kādu talantu. Māra uzskata, ka ikvienai jaunai un talantīgai meitenei jāpiedalās šādos konkursos - tie dod pārliecību uz skatuves, kā arī par sevi.«Pavasara karaliene» ir iespēja talantīgām studentēm sevi parādīt un pierādīt, jo meitenes netiek vērtētas pēc skaistumkonkursu principiem. Galvenais uzsvars likts uz talantu un spēju organiski apdzīvot skatuvi. Žūrija vērtē dalībnieču kustības, atbildes uz pasākuma vadītāju jautājumiem, iemaņas lietišķajā etiķetē, kā arī intelektuālās spējas un talantus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas