Gar grāvi izmētā apģērbu un gultas veļu 3

Pirmdienas rītā kāds vīrietis no Zālītes ielas ziņojis par piegružotu grāvi.

Vīretis rakstisku paskaidrojumu sniegt nevēlējās, bet mutiski Jelgavas Pašvaldības policijas darbiniekiem paskaidroja, ka pa nakti ceļa malā nezināma persona izmetusi sadzīves priekšmetus – drēbes, gultas veļu, segas, spilvenus. Par minēto pārkāpumu tika sastādīts apskates protokols, uzņemti foto un noskaidrots zemes īpašnieks, informē policijas pārstāve Sandra Reksce.Jāpiebilst, ka svētdienas vakarā ziņots par nekārtībām arī no kādas mājas kāpņu telpas Mātera ielā. Kāpņu telpā starp pirmo un otro stāvu gulēja vīrietis netīrās drēbēs, bet blakus mētājās izlieta alus pudele. Vīrietis bija iereibis, tāpēc viņš tika ievietots atskurbtuvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

lops

Bēdīgi,bet tāda lūk,ir mūsu tīrā un sakoptā Latvija. Daļa iedzīvotāju ir CŪKAS,vārda tiešā nozīmē!

pirms 8 gadiem, 2012.05.02 11:08

Jelgavniece

Jebkuras zemes īpašnieks ir neapskaužamā situācijā, ja vien zemes gabalam nav apkārt divus metrus augsta dzelzbetona sēta ar metru augstu dzeloņdrāšu žogu virs tās, vai arī jābūt dzīvajai apsardzei 24 stundas diennaktī un sargam ar ieroci nepārtraukti jāstaigā šurpu turpu, nedrīkst pa nakti gulēt. Tādi izdevumi nav iespējami, un, ja kādam retam izņēmumam ir iespējami, tad bezjēdzīgi netērēs.
Tas, kādus vandāliskus postījumus viena daļa iedzīvotāju izdara jebkurā viņiem pieejamā vietā, nav prātam aptverami. Tiek vests gan ar mašīnām, gan tačkām un izgāsts kur vien var, tiek izmestas pudeles, ēdamā iepakojumi, cigarešu paciņas un pat pamperi. Tukšās pudeles un citu drazu met pat pāri privātmāju sētām, nemaz nerunājot par grāvmalām pie sētām.
Policija nevar būt vienmēr un visur klāt, bet arī zemes īpašnieki nevar būt katru brīdi uz katra zemes kvadrātmetra klāt.

pirms 8 gadiem, 2012.05.01 08:50

vvv

Vistrakākais ir tas ka , ja tu godīgi saliec savas vecās drēbes, kuras ir galīgi nolietotas maisā un iemet miskastē, tad nākošajā dienā tavas drēbes noteikti tiks izvazātas pa ielu.Kuras derēs paņems , pārējās vēl ilgi staipīsies pa ielas malu.Tā vismaz ir pie mums Ganību ielā, kur bomži izvanda katru iemesto maisu.

pirms 8 gadiem, 2012.04.30 19:20

Vietējās ziņas