Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Garančs pievienojas «zaļzemniekiem» 12

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) direktors Andrejs Garančs izteicis vēlmi 6.jūnija pašvaldību vēlēšanās startēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta, informē Latvijas Zemnieku savienības Jelgavas nodaļa.

Kā vienu no būtiskākajiem iemesliem, kādēļ pieņemts šāds lēmums, A.Garančs min, ka tieši ZZS apliecinājuši, ka spēj uzņemties atbildību un pildīt vēlētājiem dotos solījumus. Līdz šim LLU direktors pārstāvēja Latvijas sociāldemokrātisko strādnieku partiju (LSDSP), kaut gan ideoloģiski vienmēr tuvāka bijusi ZZS, jo lielākā mūža daļa pavadīta darbā LLU. A.Garančs uzsver, ka darbs pie ZZS programmas startam Jelgavas pašvaldību vēlēšanās ļauj domāt, ka daudzas problēmas būs iespējams atrisināt neatkarīgi no ekonomiskajiem sarežģījumiem.«Diemžēl šādas pārliecības nav par iepriekš pārstāvēto politisko spēku», piebilst deptuāts.Par to, ka arī līdz šim daudzos jautājumos Jelgavas pašvaldībai un LLU ir veidojusies laba sadarbība, liecina kaut vai pils Dienvidu un Austrumu fasādes izgaismošanas projekts. Pievienojoties ZZS sarakstam, A.Garančs apņemas vēl vairāk integrēt universitāti pilsētas dzīvē, lai arī studenti tos gadus, kurus pavada Jelgavā, justos tai piederīgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Resnais

A es vēlēt neiešu.. kam vēl tērēt piķi autobusam, ja vēl nesen valstiskā līmenī aicināja neiet uz referendumiem uc demokrātijas izpausmēm. Lai zog, kam jāzog, gan es pats arī pazagšos pie izdevības..

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 00:10

to Jons

Vēl tok nov pīktdīna, a Tu atkal samagonačku ... brōļ, tā tokš no darba i dōmē otlaidīs, i Rāviņš onkuls ;)

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 23:57

JONS

SIMTREIZ LABAK RAVINS, NRKA SOCIALDEMOKRATS SOFERIS KRUMINS. GARANCAM VISMAZ SAPRASANA LAICIGI ATNACA.

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 20:30

JONS

SIMTREIZ LABAK RAVINS, NRKA SOCIALDEMOKRATS SOFERIS KRUMINS. GARANCAM VISMAZ SAPRASANA LAICIGI ATNACA.

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 20:30

Lelde

Tu nu gan esi riktigs stukis. Redzeji ,ka samaksaja. Muldet var tad kad zin ko muld.Bet nevajag jau par visiem spriest pec sevis. Ja kas neesmu no domes, bet no malas verojot riebjas ta nemsanas ap domi. Es vispar nesapritu ka tie cilveki var stradat. Ceru, ka vini sitas mulkibas nelasa.

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 20:28

slaucēja

Gribēju par ZZS balsot, bet nu saraksts sabojāts. Tik forši un gudri cilvēki bija Domē.

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 15:44

stūķis

Domes un deputātu morāli -meli, liekulība un egoisms. MAFIJA.
Nu jau LLU kļūs par prieka māju. Garančs kalpos labi. Ha, ha,ha!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 15:19

to Lelde

Nu nezinu par to tautas stulbumu! Ja var nesaprast, ka nav nekādas atšķirības partiju nosaukumos, ja tās pārstāv Garaņčs, Ķipurs, Rublis, Škutāne, Strods, Krastiņš,Ļevčonoks, Kurlovičs, jo visi viņi jau gadiem ir vienas mafijas Rāviņš-Kanaška-Bubulis locekļi!

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 11:53

to Lelde

Nu nezinu par to tautas stulbumu! Ja var nesaprast, ka nav nekādas atšķirības partiju nosaukumos, ja tās pārstāv Garaņčs, Ķipurs, Rublis, Škutāne, Strods, Krastiņš,Ļevčonoks, Kurlovičs, jo visi viņi jau gadiem ir vienas mafijas Rāviņš-Kanaška-Bubulis locekļi!

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 11:52

jaunais

Es balsotu par Jauno laiku, bet viņu lokomotīves ir Rāviņa bandas locekļi Rublis un Ķipurs, kā arī Ļu***a no domes tiekot stellēta. Vai tiešām JL nav Jelgavā neviena sakarīga cilvēka?

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 11:48

Lelde

Nē te ir cita patiesība - ieraugot , ka Liepiņš ir spējis savākt nopitnu blici,Rāviņš vāc pie sevis tos, kuri bija viņējie slēptā veidā arī iepriekš, tikai maskējās zem citu nosaukumu partijām. Bet tagad redzot , ka *** būs vāc kopā, lai vismaz kaut kādu sarakstu uztaisītu. Diemžēl ar veciem komunistiem labklājību nesasniegsim un tauta jau arī vairs nav tik stulba.

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 11:45

Ahā

Tātad tomēr atrada Rāviņš piķi ko samaksāt Garaņčam. A to tādi ienaidnieki bija, tādi strīdnieki...

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 11:41

Vietējās ziņas