Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Garozas skolēni izcīna ceļazīmi uz Stokholmu

Otrdien Rīgā tiks apbalvoti biznesa izglītības biedrības «Junior Achievement - Latvija» (JAL) 1. - 4.klasēm rīkotās sociālās zīmēšanas kampaņas laureāti, tostarp Garozas pamatskolas 3.klases audzēkņi.

Bērni varēja izvēlēties kādu no tēmām «Es ceļoju uz...», «Veselība ikdienā», «Piena produkti manas ģimenes ikdienā» vai domāt par drošību internetā. Kopumā konkursam tika iesūtīti vairāki simti zīmējumu no visiem Latvijas reģioniem. JAL programmu direktore Inga Bolmane stāsta, ka vispopulārākais temats bija «Es ceļoju uz...». Bērni vēlas apmeklēt gan dažādas vietas Latvijā, gan arī doties uz siltajām zemēm. Tā kā šīs tēmas piedāvātāji AS «Tallink Latvija» savu favorītu vidū ierindojuši Kaspara Krūzes, Martas Fojtas, Ernesta Rovana Bolmaņa zīmējumus, bet konkursā piedalījušies arī citi klasesbiedri, organizatori dalībniekiem dāvina divas ceļazīmes (katra astoņām personām) kruīza ceļojumam pa Baltijas jūru uz Stokholmu.Kā pastāstīja Marta, viņa zīmēja ceļojumu uz Ēģipti, jo labprāt vēlētos turp nokļūt. Savukārt Ernests savā darbā atainoja Itāliju, jo labprāt ieraudzītu Pizas torni, iepazītu citas tautas un valodas.Savukārt «Microsoft Latvia» aicināja skolēnus domāt par drošību internetā un balvās dāvinās programmatūru, kā arī datorpiederumus. Laureātu vidū ir arī garoznieks Arnolds Prohorovs.Reizē ar kampaņas noslēguma pasākumu RSEBAA telpās norisināsies arī 5. - 12.klašu reklāmas projekta «Tava Reklāma» ievadseminārs un konkursa atklāšana. Kā atzīst skolas sociālo zinību skolotāja Inta Balcere, kura rosinājusi skolēnus piedalīties šajā konkursā, Jelgavas rajonā Garozas pamatskola pagaidām ir vienīgā JAL dalībniece. Tas varētu būt labs solis, rādīt pozitīvu piemēru citiem, jo skolēni labprāt iesaistās dažādos konkursos.Pēc apbalvošanas visi dalībnieki dosies ekskursijā uz Rīgas Zooloģisko dārzu. Garoznieki atklāj, ka ziemas gadalaikā neviens nav apciemojis dzīvnieciņus, tikai vasarā. Skolas direktore Dina Štelmahere teic, ka atbalsts saņemts arī no pagasta, noorganizēts autobuss, lai bērni varētu tikt uz Rīgu.Sociālās zīmēšanas kampaņas mērķis ir sākumskolas skolēnos attīstīt radošo domāšanu un veicināt sociālo jautājumu izpratni vienaudžu vidē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas