Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavi piešķirt datortehniku

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts sācis pieņemt pieteikumus Eiropas struktūrfondu līdzfinansētam projektam, kas paredz izglītības iestādes nodrošināt ar efektīvu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) infrastruktūru.

Eiropas reģionālā attīstības fonda projekts «Izglītības iestāžu informatizācija», kura kopējais finansējums ir 12 miljoni latu, paredz datoru un multimediju tehnikas iegādi skolām, kā arī mācību iestāžu IKT infrastruktūras attīstību, informē E-pārvaldes sekretariāts, atklājot, ka jau sācis pieņemt pirmos projekta pieteikumus no vairākām Latvijas pašvaldībām.Lai skaidrotu, kā aizpildāmas projekta iesnieguma veidlapas, kā slēgt vienošanos ar struktūrfondu finansējuma saņēmēju un citus aktuālus jautājumus, sekretariāts sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu trešdien rīkoja semināru reģiona pašvaldību pārstāvjiem, kas arī būs projekta iesniedzēji.«Jelgavas Izglītības pārvalde izvērtēs iespēju piedalīties projektu konkursā,» teic pārvaldes vadītāja Gunta Auza, vienlaikus atzīstot, ka visas pašvaldības mācību iestādes jau nodrošinātas ar IKT un interneta pieslēgumu un tehnoloģijas tiek izmantotas ne vien informātikas stundās, bet arī citos mācību priekšmetos.2008./2009.mācību gadā pilsētas izglītības iestādēs tiek izmantots 841 dators (146 no tiem individuālā lietošanā), tomēr nepieciešams, lai katrs pedagogs būtu nodrošināts ar individuālu datoru, kas sekmētu e-klases darbību, komunikāciju ar vecākiem, kā arī uzlabotu mācīšanās procesu, pārliecināta G.Auza.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas