Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas tūrisma sezonai

Lai iepazītos ar Zemgales tūrisma objektu aktualitātēm, kā arī diskutētu un meklētu risinājumus, kā padarīt efektīvāku savu darbību, trešdien Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizēto informācijas dienu reģionā apmeklēja Tūrisma informācijas centru darbinieki no Vidzemes, Kurzemes un Zemgales.

Pasākuma dalībnieki informācijas dienā apmeklēja maizes ceptuvi «Lāči», akcijas «Dižā Baltijas apceļošana 2009» maršrutā iekļauto Ziemassvētku kauju muzeju un Kurzemes hercogu kapenes Jelgavas pilī, kā arī kalēju darbnīcu «U&A» un restaurētās Bauskas pils Jauno daļu.Savukārt dienas otrajā pusē tūrisma nozares speciālisti sprieda, kā savas darbības popularizēšanai izmantot dažādus sabiedrisko attiecību paņēmienus, iepazinās ar mājas lapas www.latviatourism.lv iespējām, akcijas «Dižā Baltijas apceļošana 2009» iecerēm, kvalitātes sistēmas «Q - Latvia» ieviešanu un citiem aktuāliem jautājumiem.«Tūrisma pakalpojumu kvalitātes sistēma «Q - Latvia» aizgūta no Šveices, kur tā jau veiksmīgi darbojas. Sistēmas mērķis būs sekmēt kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, vērtējot ne tikai tūrisma objekta materiālo aprīkojumu, bet visu apkalpošanas servisu kopumā, un tā attieksies uz plašu pakalpojumu sniedzēju spektru, piemēram, suvenīru tirdzniecības vietām un taksometriem,» stāsta TAVA Kvalitātes vadības un stratēģiskās plānošanas nodaļas vadītāja Inese Šīrava. Jaunā sistēma pašlaik ir sagatavošanas procesā, un pirmās tūrisma uzņēmēju mācības varētu sākties šā gada otrajā pusē.Jelgavas pilsētas un rajona Tūrisma informācijas centra galvenā speciāliste Tabita Šķerberga stāsta, ka tūrisma gadatirgos Rīgā, Tallinā un Viļņā novērotais liecina, ka gan pašmāju, gan kaimiņvalstu tūristi ir ieinteresēti netālos, zemāku izmaksu ceļojumos, tādēļ «ir pamats cerēt, ka mūsu pilsētas un rajona apmeklētāju skaits jūtami nesamazināsies.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas