Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas Zemgales pensionāru forumam

«Nedrīkst pieļaut, lai vecajiem ļaudīm svarīgi valdības lēmumi tiktu pieņemti bez sabiedriskas apspriešanas vienā naktī, kā tas šovasar bija tūlīt pēc vēlēšanām. Tāpēc arī esmu iesaistījies konferences «Pensionāru sociālā aizsardzība ekonomiskās krīzes periodā» rīkošanā,» stāsta Latvijas Pensionāru federācijas valdes loceklis jelgavnieks Jānis Felsbergs. Konference notiks Jelgavas kultūras namā 6. oktobrī pulksten 12.

Jelgavas Pensionāru biedrības vadītāja Ruta Melhere stāsta, ka ielūgumi tiek sūtīti kolēģiem pa visu Zemgali - no Jēkabpils līdz Bikstiem.«Taču aicināti ir visi pensionāri, kuri gatavi izteikt attieksmi pret Latvijā notiekošo. Līdzīgas konferences tiek rīkotas arī citos valsts reģionos,» viņa piebilst. Uz šo pasākumu solījis ierasties Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Andris Staķis, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas vadītāja Aija Barča un Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētāja Aina Verze.Jelgavas pensionāri izveidojuši darba grupu J.Felsberga vadībā. Viņš gatavo konferences rezolūcijas projektu.«Valstij grūtā brīdī pensionāri bija gatavi pieņemt saprātīgu pensiju samazinājumu. Taču tam vajadzēja būt izsvērtam un sociāli taisnīgam. Nedrīkstēja par desmit procentiem samazināt pensijas gan tiem, kuri saņēma piecdesmit latu mēnesī, gan tiem, kuri saņēma tūkstoti,» tā J.Felsbergs. Viņš aicina vērsties Jelgavas Pensionāru biedrībā un izteikt idejas rezolūcijas projektam. Jāpiebilst, ka mūsu pilsētas Pensionāru biedrības biedru skaits sasniedz 180.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas