Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimenes meistarklase – ar viedierīcēm pie galda

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 23. janvārī pulksten 17 notiks Veselības studijas ģimenes labsajūtai otrās grupas bezmaksas nodarbība – “Ar viedierīcēm pie galda”. Lektors: Edgars Caics, Latvijas drošāka interneta centra „NetSafe Latvia” lektors, biedrības „Esi brīvs!” atkarību profilakses speciālists darbā ar bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. ZRKAC nodarbībā aicina piedalīties vecākus kopā ar sākumskolas vecuma bērniem.

Nodarbībā uzmanības centrā „viedierīces” jeb ekrānierīces, to ietekme uz attiecībām ģimenē un vienaudžu lokā, kā arī personīgajiem sasniegumiem, fizisko un psihoemocionālo veselību. Nodarbībā būs vecāku un bērnu kopīga līdzdarbošanās: dažādi sadarbības uzdevumi un lomu spēles, lai gan vecāki, gan bērni gūtu pēc iespējas plašāku pieredzi  problēmas saskatīšanai, izpratnei un risināšanas iespējām. Dalībnieki varēs iepazīt dažādus pētījumus un praksē pārbaudītus modeļus viedierīču paradumu disciplinēšanai, ar kuru palīdzību nonākt pie sev vēlamā viedierīču lietošanas scenārija, kādu gribētu redzēt savā ikdienā un ģimenē.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: 63012159, 63082101, 29222737 vai e – pastā: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Semināru cikls notiek projekta „Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” ietvaros.

 

Foto: ZRKAC

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas