Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godinās Jelgavas novada pašvaldības augstāko apbalvojumu saņēmējus

Jelgavas novada dome 30. oktobra sēdē šā gada pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem apstiprinājusi astoņus kandidātus, kam šodien, 15. novembrī  - Jelgavas novada domes priekšsēdētāja pieņemšanā par godu valsts proklamēšanas 101. gadadienai pasniegs Goda diplomus un Atzinības rakstus. Novada domes augstākie apbalvojumi tiek piešķirti cilvēkiem par īpašiem nopelniem vai profesionālu ieguldījumu, sasniegumiem kādā jomā. Tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad personas apbalvojumiem varēja izvirzīt ikviens iedzīvotājs kopā ar domubiedru grupu – ne mazāk par trīs pilngadīgām personām.

Ar 30. oktobra domes lēmumu augstākais apbalvojums - Goda diploms piešķirts trim personām:

Olgai Rudakai, bijušajai Bāriņtiesas vadītājai, par nozīmīgu, ilggadēju ieguldījumu Jelgavas novada Bāriņtiesas izveidošanā un attīstībā, bērnu tiesību aizsardzībā un interešu nodrošināšanā;

Vladimiram Saņukam – Vilces un Lielplatones sporta bāzes vadītājam, par nozīmīgu ieguldījumu sporta dzīves organizēšanā, pilnveidošanā un attīstīšanā Jelgavas novada Vilces un Lielplatones pagastos;

Voldemāram Hermanim - ilggadējam žurnālistam, publicistam, apskatniekam, par nozīmīgu ieguldījumu lokālpatriotisma bāzes veidošanā un novadpētniecības attīstībā Jelgavas novadā.

Savukārt augstāko apbalvojumu - Atzinības rakstu  saņems  veterinārārste Līga Bergmane - par ilggadēju, nesavtīgu profesionālo ieguldījumu lauksaimniecības nozares attīstībā Jelgavas novadā;

Vircavas pagasta pārvaldes saimniecības daļas vadītāja  Gunta Zajankovska - par ilggadēju, profesionālu un nesavtīgu darbu; līdzšinējā SIA “Jelgavas novada KU” norēķinu sistēmas administratore Jautrīte Puikevica  - par ilggadīgu ieguldījumu klientu apkalpošanas līmeņa celšanā un klientu apkalpošanā Jelgavas novadā; Vilces pamatskolas direktore Dzidra Simanoviča -  par ilggadēju un mērķtiecīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā Jelgavas novadā un Plānošanas un attīstības departamenta attīstības nodaļas infrastruktūras projektu vadītāja Anita Skubiļina - par nozīmīgu profesionālo ieguldījumu infrastruktūras projektu īstenošanā Jelgavas novadā.

Godināmie cilvēki kā īpašu simbolisku balvu saņem vārpiņas formā veidotu piespraudi - kā elementu no novada ģerboņa, kas apliecina novada identitātes saistību ar lauksaimniecību, labu ražu, zelta vārpu nesto labklājību. Priekšsēdētāja pieņemšanas par godu Valsts proklamēšanas gadadienai jeb svinīgais pasākums augstāko apbalvojumu pasniegšanai notiks šodien  pulksten 17 Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas