Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godināti Jelgavas pedagogi un izglītības iestādes (FOTO) 4

Atzīmējot Skolotāju dienu, 4.septembrī Jelgavas Valsts ģimnāzijā pasniegti pilsētas domes Pateicības raksti pilsētas pedagogiem un jau sesto gadu tradicionālā Jelgavas pilsētas izglītības kvalitātes balva “Zelta grauds”, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

“Šajā svētku reizē, atskatoties uz iepriekšējo mācību gadu, vēlos teikt jums lielu paldies par darbu, skolotāji! Skolu tīklu reforma un izglītības iestāžu nākotnes vīzijas izstrāde nebija viegls process, tomēr mums izdevās, un šis mācību gads sācies ar jaunām vēsmām”, pasākumā sacīja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. 

Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstu saņēma 34 pedagogi par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā darbā, par augstu pedagoģisko meistarību un ieguldījumu bērnu un jauniešu izglītošanā.  

Pasākumā tika pasniegta izglītības kvalitātes gada balva “Zelta grauds” ar mērķi motivēt skolas inovatīvai, kvalitatīvai darbībai, konkurētspējas veicināšanai un izcilības sasniegšanai pilsētas, Zemgales reģiona un valsts mērogā.  

Izglītības kvalitātes gada balvas pasniegtas trīs grupās.  

Sākumskolas/pamatizglītības 1. posma grupā (1. līdz 6. klase) “Zelta graudu” par inovatīvās tehniskās jaunrades programmas “Informācijas tehnoloģijas/ inženierzinātnes” izveidi un īstenošanu saņēma Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola.  

Pamatizglītības 2. posmā (7. līdz 9. klase) “Zelta graudu” saņēma Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, kuras veikums ir inovatīvās programmas "Līderis manī” integrēšana mācību un audzināšanas darbā. Programma palīdz pilnveidot skolas kultūru, kas iekļauj skolēnu, skolotāju un vecāku personīgo līderību, attīstot tādas prasmes kā pašizziņa, pašattīstība, atbildība un iniciatīva. 

Vidējās izglītības posmā (10. līdz 12. klase) “Zelta graudu” saņēma Jelgavas 5. vidusskola, kuras veikums ir augsti skolēnu sasniegumi STEM priekšmetos un mērķtiecīgs individuālais darbs ar skolēnu un ģimeni. 

Saņemot kvalitātes balvu “Zelta grauds”, skolas savā īpašumā saņēma arī 5000 eiro. 

Jelgavas pašvaldības izglītības kvalitātes veicināšanas balva par ieguldīto darbu, sniedzot atbalstu ģimenēm ar bērniem ar īpašām vajadzībām, pasniegta Jelgavas pamatskolai “Valdeka”– attīstības centrs. 

Foto: Ruslans Antropovs

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

hmm...

Kaut kā neizbrīna balva vidusskolas grupā. Tas bija sagaidāms šai "savienībā". Laiks pensijā abiem.

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.06 22:01

h

Jelgavas 5.vidusskola malači un parējie arī :) Prieks par visām sakolām :)

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.08 09:16

hmm...

Bet pārējiem nav balvas.

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.08 10:44

Vietējās ziņas