Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grausts stāv, dome jaukt nesola

«Lai nojauktu, būtu jāizstrādā projekts, jāsludina konkurss un jāapmaksā darbi. Tas viss prasīs lielu naudu,» tā Ozolnieku pašvaldības vilcināšanos spert radikālu soli ieilgušajā konfliktā ar grausta īpašniekiem skaidro domes priekšsēdētājs Māris Ainārs.

Tikmēr SIA «Rumko», kam nožēlojamā būve pieder, krāj nekustamā īpašuma nodokļa parādu un turpina pašvaldību barot ar tukšiem solījumiem.Šopavasar «Ziņas» jau rakstīja par atkritumos ieaugušo, pa pusei nodegušo, neiežogoto graustu Rīgas ielā 42, kas atrodas novada centrā starp galveno ielu un Ozolnieku ezeru. SIA «Rumko» valdes loceklis Igors Movels apgalvoja, ka ēka pavisam drīz tiks nojaukta, savukārt novada dome aizbildinājās ar neskaidrajām īpašumtiesībām un likumu, kas neļaujot pašvaldībai iejaukties. Drīz pēc publikācijas vietējā vara pie pusplēstā žoga pielika plāksnīti, kurā teikts, ka gan tas, gan līdzās esošā kantoru ēka pieder SIA «Rumko», bet tās pārstāvji domei solīja teritoriju sakopt līdz ar siltāka laika iestāšanos. Tomēr joprojām nekas nav darīts.M.Ainārs teic, ka ar firmu tiekot runāts ik pārdienas, taču rezultāta nekāda. Dome apsvērusi arī likumā pieļauto iespēju graustu nojaukt pašai, taču saprasts, ka tas prasītu gan laiku, gan naudu projekta izstrādei un darbiem, bet «budžetā mums tādas nav». Turklāt esot apšaubāms, vai pēc tam to izdotos saņemt no īpašniekiem atpakaļ, jo firma jau tagad ir parādā nekustamā īpašuma nodokli aptuveni septiņu tūkstošu latu apmērā, ko pašvaldība centīšoties piedzīt. Uzņēmuma vadītājs Vladimirs Fedoulovs «Ziņām» situācijā vainoja gan domi, kas neesot pasargājusi ēku no nodegšanas, gan krīzi, jo trūkstot naudas nojaukšanai, gan pašvaldību vēlēšanas, kuru dēļ, viņaprāt, interese pastiprinājusies. Viņš tomēr solīja, ka «rīt vai parīt» tiks nopļauta zāle un tad meklētas iespējas graustu likvidēt. «Ziņu» rīcībā ir informācija, ka neilgi pēc zvana firmas pārstāvji sazinājušies ar domi un teikušies jau nākamajā dienā izņemt būvatļauju nojaukšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas