Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grib pasargāt no plūdiem Kalnciema ceļu un Loka maģistrāli 7

Pašvaldība meklē uzņēmumu, kas rekonstruēs hidrotehniskās būves, lai pasargātu Kalnciema ceļa un Loka maģistrāles rajonu no plūdiem. Kopējās projekta izmaksas – 350 000 latu.

Pašvaldība informē, ka līdz gada beigām plānots ieviest projektu «Hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai Kalnciema ceļa – Loka maģistrāles rajonā Jelgavā». Tā mērķis ir samazināt plūdu draudu risku Jelgavas pilsētas teritorijā, rekonstruējot esošo hidrotehnisko būvju kompleksu un izveidojot pretplūdu sistēmu, tādējādi veicinot iedzīvotāju dzīves kvalitātes, kā arī ūdens režīma un apkārtējās vides stāvokļa ievērojamu uzlabošanos un vides risku samazināšanu. Paredzēts rekonstruēt astoņas caurtekas zem Kalnciema ceļa un izbūvēt tām pretplūdu vārstus, rekonstruēt lietus ūdens pārsūknēšanas staciju un ūdens attīrīšanas staciju, atjaunot Bērzu kapu meliorācijas sistēmas pieslēguma kolektoru, Loka maģistrāles kolektorā izbūvēt pretplūdu vārstus un pazemināt vienas caurtekas novietojumu zem Loka maģistrāles, tā pasargājot no plūdiem Kalnciema ceļa labās puses teritoriju.Projekta kopējais finansējums ir 350 000 latu, to simts procentu apjomā finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

pukins

Ravinsh sak gatavoties nu jau pasaules pludiem .Un kad tad apbraucamo celu turpinas vai to tikai vispasaules pludiem ?

pirms 8 gadiem, 2012.01.20 06:33

hmm

Un lautini. Ka Jums liekas, kurs vinnees taja konkursaa? Un vai kadam or nojausma kad un kir vinsh notiksies? Ka jau vienmer Jelgavas dome panaks savu, savejie tik spes un zinas. A parejie " pashli na". Tikai nevaru ierubit kamdep to brillaino utubungu visu laiku ievel. Mosh vinsh ar visiem dalas nevis pats visu sarauj.

pirms 8 gadiem, 2012.01.19 18:11

ai

Neatceros -bet pēdējos 50 gados tur nekas neaplūda !

pirms 8 gadiem, 2012.01.19 11:29

Un tilts pāri Lielupes pietekai par to jau liecina.

pirms 8 gadiem, 2012.01.19 11:07

Audit

Super, ja tik "ZP" kārtējo reizi neplauzīs!

pirms 8 gadiem, 2012.01.19 10:18

EE

malači, re kā māk atrast ES naudu, pašiem pat neko neliekot klāt. Jelgava ar to laikam izceļas, ka izmanto tiešām daudz fondu naudu.

pirms 8 gadiem, 2012.01.19 09:54

Vietējās ziņas