Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grozījumi budžetā palielina drošības spilvenu

Jelgavas novada pašvaldība pēdējā Domes sēdē apstiprināja grozījumus saistošajos noteikumos «Par Jelgavas novada pašvaldības 2012.gada budžetu», kas nosaka pamatbudžeta ieņēmumu plāna palielinājumu 565 686 latu apmērā un izdevumu plāna palielinājumu 87 102 latu apmērā.

Ieņēmumu daļu galvenokārt veido iekasētais garantētais iedzīvotāju ienākuma nodoklis 70 000 latu apmērā un saņemtie noslēguma maksājumi projektiem pēc to īstenošanas 495 686 latu apmērā, skaidro Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone. Savukārt izdevuma plāna palielinājumu veido ieņēmumu novirzīšana rezerves fonda izveidei 60 000 apmērā, konkursa «Pašvaldības atbalsts energoaudita pārskata, vienkāršotās renovācijas projekta un būvniecības izmaksu tāmes izstrādei» nodrošinājums 10 000 latu apmērā un līdzfinansējums projektiem 17 102 latu apmērā.Dabas resursu nodokļa ieņēmumi pievienojas 15 000 latu speciālā budžeta ieņēmumu daļai, nosakot kopumā speciālā budžeta ieņēmumu plānu 324 184 latus apmērā.«Apstiprinātais 2012.gada budžets jau iepriekš tika raksturots kā pašvaldības daudzo mērķu un jomu izvērtēšanas instruments. Taču gadu aizsākām bez rezerves fonda, jo pietrūka finansējuma daudziem budžeta pieprasījumiem no iestādēm un pagastiem. Tāpēc apzināti no papildu nodokļu ieņēmumiem esam atkal rezerves fondu izveidojuši, lai tas kalpotu kā finansiāls drošības spilvens un palīdzības instruments izdevumu pozīcijās, kas nav iekļautas budžeta plānā,» skaidro Finanšu nodaļas vadītāja Sandra Kalvāne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas