Gunārs Kurlovičs ievēlēts Jelgavas Latviešu biedrības valdē 2

Dobeles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks un Dobeles novada pašvaldības īpašuma privatizācijas komisijas priekšsēdētājs, jelgavnieks Gunārs Kurlovičs, kurš agrāk bija Jelgavas pašvaldības izpilddirektors, ievēlēts Jelgavas Latviešu biedrības (JLB) valdē, kuras vadītājs arī turpmāk būs Paulis Rēvelis.

«Brīdī, kad nomainījās puse valdes locekļu, piekritu palikt amatā,» pēc Jelgavas Latviešu biedrības atskaišu un pārvēlēšanas sapulces teica ārsts Paulis Rēvelis, kurš šo ietekmīgo, tradīcijām bagāto sabiedrisko organizāciju vada jau vairāk nekā sešus gadus. G.Kurlovičs ir ilgstošs JLB biedrs.«Agrāk mums pie teikšanas bija galvenokārt dāmas,  tagad valdē pārsvars ir vīriem,» teic biedrības valdes priekšsēdētāja vietnieks Vilis Azevičs. Jaunajā valdē vēl līdztekus abām minētajām personām ievēlēti Edīte Bišere, Irēna Grislere, Juris Kēlers, Maija Kravinska, Gunārs Kurlovičs, Rihards Melderis un Dzintars Priednieks.G.Kurlovičs stāsta, ka viņš valdē piekritis piedalīties, jo redz iespēju biedrībai aktīvāk iesaistīties ES atbalstītajos projektos, kā arī izveidot mājas lapu internetā.Runājot par beidzamajos trīs gados paveikto, V.Azevičs min biedrības aktivitāti Uzvaras parka veidošanā, kā arī pilsētas tradīciju uzturēšanā, piedaloties talkās, godinot politisko represiju upurus, atzīmējot valsts svētkus. Šajā jomā jaunums ir Valsts prezidenta un agrākā Jelgavas Latviešu biedrības līdera Jāņa Čakstes jubilejas kliņģera cepšana.Pateicoties dzejdaru kluba «Pieskāriens» vadītājas Rasmas Urtānes iniciatīvai, beidzamos trīs gados izdoti trīs Jelgavas un novada literārie almanahi, kuros savas vārsmas pauduši desmitiem autoru. Jelgavas Latviešu biedrības artava ir arī pilsētas vēsturei veltītās grāmatas «Caur manu sirdi» iznākšanā.V.Azevičs pārliecināts, ka biedrības darbībā darbīgi iesaistīsies arī agrākās valdes locekles Vija Zelmene, kas brīvprātīgi vada teātra trupu, kā arī Ruta Liepa – senioru deju kopas prezidente. Runājot par nākamā gada uzdevumiem, P.Rēvelis teic, ka svarīgi būtu godam sagaidīt biedrības 130 gadu jubileju.Jelgavas Latviešu biedrībā, kas dibināta 1880.gadā un atjaunota 1990.gadā, iesaistījušies 135 biedri.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

"nelatviete"

Latvietim
Tas interesē tos, pārsvarā vecāka gadugājuma cilvēkus, kuriem ikdiena ir sērīgāka, kam nav kur fiksi aizskriet un izskrieties! Latviešu biedrība organizē jaukus dažādus pasākumus, ekskursiujas, kurās var piedalīties par "normālāku maksu" un kur neviens vīzdegunīgi neskatīsies no augšas: "sak, ko tie nespējnieki te maisās mums visvarošajiem pa kājām!!!!"

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 09:22

Vietējās ziņas