Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iebilst pret ugunsdzēsēju posteņu likvidēšanu

Jelgavas ugunsdzēsēji ar drūmām domām lūkojas uz iespējamo štatu samazināšanu un budžeta līdzekļu nepiešķiršanu. Šāda situācija var rasties, ja valdība neļaus Iekšlietu ministrijai izmantot 10 procentus budžeta līdzekļu, kas patlaban ieskaitīti rezervē.

«Šobrīd precīzi pateikt nevar, kas notiks tālāk. Ir izskanējušas runas par to, ka jāsamazina posteņi, taču Jelgavas rajonā tas nedrīkstētu notikt. Proti, Elejas postenis aptver lielu teritoriju, kurai vajadzēs sniegt palīdzību arī tad, kad tiks likvidēti Pilsrundāles ugunsdzēsēji, savukārt Kalnciema darbinieki paralēli ugunsgrēku dzēšanai bieži sniedz palīdzību dažādās avārijās un citās nelaimēs uz Liepājas šosejas,» uzskata Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jelgavas brigādes komandieris Aldis Feldmanis.Viņš prognozē, ka visu pa vietām saliks pavasaris ar kūlas ugunsgrēkiem, jo tie parasti patērē lielākos degvielas resursus.«Pēc tam valdība varēs domāt, vai šāds dienests vispār ir vajadzīgs, jo, nesaņemot papildu finansējumu, mēs pilnvērtīgi strādāt nespēsim,» tā A.Feldmanis.Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Aivars Straume otrdien paziņoja, ka darbu zaudēs aptuveni 690 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, tāpat būs jāatlaiž Policijas akadēmijas, Valsts policijas un citu iestāžu darbinieki. Arī Valsts robežsardze iepriekš jau brīdināja, ka būs spiesta atlaist vairāk nekā 500 darbinieku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas