Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotājiem pieejamas bezmaksas juridiskās konsultācijas 11

Juriste Oksana Ignatova katru pirmdienu sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas iedzīvotājiem.

Konsultācijas tiks sniegtas politisko partiju apvienības «Saskaņas centrs» Jelgavas birojā par darba un paterētāju, ģimenes un bērnu tiesību jautājumiem, kā arī citās problēmsituācijās, informē konsultāciju rīkotāji.O.Ignatova ir ieguvusi jurista kvalifikāciju, specializējoties ģimenes un bērnu tiesībās, kā arī maģistra grādu izglītības vadībā. No 1999. līdz 2008.gadam O.Ignatova vadīja Jelgavas Pašvaldības policijas Bērnu un jaunatnes lietu nodaļu.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

atbildība

Par nereģistrētu, nelegālu juridisku pakalpojumu sniegšanu ikviens var iesniegt sūdzību:
1) VID www.vid.gov.lv
2) PTAC www.ptac.gov.lv

pirms 8 gadiem, 2012.04.25 10:23

atbildība

Par nereģistrētu, nelegālu juridisku pakalpojumu sniegšanu ikviens var iesniegt sūdzību:
1) VID www.vid.gov.lv
2) PTAC www.ptac.gov.lv

pirms 8 gadiem, 2012.04.25 10:23

...pie ginekaloga palīga - ar maģistra grādu tēraudliešanas vadībā!

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 10:27

kuku ciems

interesanti, vai viņa pati pie ginekaloga palīga iet??

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 10:04

kas finansējumu saņem no Krievijas

darbība uzskatāma par draudu valsts nacionālajai drošībai. Viņu vidū ir gan nevalstiskas organizācijas, gan ārvalstu (galvenokārt Krievijas) sponsorētas grupas, gan savdabīgi veidojumi – nevalstiskas organizācijas, kas naudu saņem no tās vai citas valsts iestādes. Norādīts, ka organizācijas, kas finansējumu saņem no Krievijas, galvenokārt darbojas divos virzienos – mēģina stiprināt krievu valodas statusu Igaunijā un slavināt padomju laika vēstures interpretācijas.

Ar Maskavas naudu apgādātie mediji Igauniju ataino kā ienaidnieku, propagandas mašinērija Igauniju apsūdz nacisma atdzimšanā un krievu valodā runājošās sabiedrības daļas diskriminēšanā. "Igaunija tiek attēlota kā neizdevusies vai bezjēdzīga maza valsts," teikts "Kapo" ziņojumā. Piemēram, Kremļa sponsorētā angliski raidošā televīzijas kanāla "Russia Today" korespondents Aleksejs Jaroševskis ar filmēšanas brigādi pērn novembrī uzturējās Igaunijā un apmeklēja virkni valsts iestāžu un valdības aģentūru, lai sagatavotu sižetus par vairākām tēmām. Ziņojumā nosaukti trīs žurnālista sagatavotie materiāli: "Igaunija: nacistu paradīze", "Valodas izmeklēšana: Igaunija kļūst stingra pret krievvalodīgajiem" un "ES nabadzīgākā valsts glābj bagātākās dalībvalstis". Pēc ziņojuma publiskošanas Jaroševskis savā interneta vietnes "Twitter" kontā ironiski priecājas: "Jou, esmu slavens!"

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 09:30

arī interesanti

Tur skaidri un gaiši rakstīts- JURISTA PALĪGS!!!! Respektīvi, tajos amatos (tiesnesis, zv. advokāts, maksātnespējas adm, utt.) ar šo izglītību nepietiks. Bet privātās augstskolas "pūš pīlītes" uz nebēdu par iegūtamo izglītību, akadēmisko programmu, ka cilvēks, kas speciāļi nav pētījis, ko īsti nozīmē akadēmiskā izglītība, profesionālā utt. var apjukt, kas arī ir izdevīgi privātajiem biznesmeņiem. Šķiet Latvijā pašreiz tiesību zinātni māca 20...augstskolās... un , diemžēl, vien dažās patiešām māca. LU rektrors Auziņa k-gs, nesen kādā intervijā pauda, ka nākotnē būs nepieciešams stingrāk izvērtēt akreditācijas, bet valsts eksāmenu visiem kārtot vienoti, proti LU. Nu tad man atmiņā nāk likvidētās Policijas akadēmijas studentu bēdas, kad tie nevar, nevar pavilkt LU programmu. Par BSA , atļaušos smalkjūtīgi paklusēt...

pirms 8 gadiem, 2012.04.24 09:18

kuku ciems

TIESĪBU ZINĀTNE +371 67100666

Studiju programmas raksturojums
Studiju programmas nosaukums Tiesību zinātne
BSA :

http://bsa.edu.lv/programs/progr_jur_lv.html


Augstākā profesionālā izglītība 1. līmeņa augstākā profesionālā izglītība
Studiju programmas kods 41380
Studiju programmas īstenošanas ilgums 2 gadi (4 semestri) - pilna laika klātienes studijas,
2,5 gadi (5 semestri) - nepilna laika studijās
Programmas apjoms 80 KP
Prasības, uzsākot studiju programmas apguvi Vispārējā vidējā, profesionālā vidējā vai augstākā izglītība
Iegūstamā kvalifikācija
Kvalifikācijas līmenis Jurista palīgs,
4.līmeņa profesionālā kvalifikācija

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 19:29

interesanti

Vispār jau jurista kvalifikāciju iegūst pēc maģistra studiju beigšanas, principā, universitātes tipa augstskolā :))) Sveiciens BSA! :D

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 19:10

zocialists Ivars Jakovļevs

iesaku, no sirds iesaku!!!!!!!!!!!!!! + paprasiet kā vienā lietā Somijas salavecis par bērna tēvu kļuva!

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 18:32

Vietējās ziņas