Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāju iesniegto projektu atbalstīšanai Ozolnieku novadā piešķir papildus finansējumu

Ozolnieku novada pašvaldība atvēlēs papildus finansējumu, lai nodrošinātu visu konkursā "Es zinu, varu un daru 2019" iesniegto projektu atbalstīšanu, lēmusi novada dome.

Par konkursa 2019.gada mērķi noteikta daudzdzīvokļu māju pagalmu sakopšana un labiekārtošana, budžetā šim mērķim paredzot 10 000 eiro.

Nolikumā noteiktajā termiņā konkursam iesniegti septiņi projekti par kopējo summu 20 975 eiro, pieprasot no pašvaldības līdzfinansējumu 10 253 eiro apmērā, kas par 253 eiro pārsniedz budžetā paredzēto summu. Projektu vērtēšanas komisija atzinusi, ka visi projekti atbilst nolikumā izvirzītajām prasībām un tajos paredzētās darbības veicinās projektu konkursa mērķa sasniegšanu.

Lai atbalstītu visus projektus, dome lēmusi papildus piešķirt 253 eiro konkursam. Līdzekļi tiks nodrošināti no budžeta, kas paredzēts subsīdijām un dotācijām biedrībām un nodibinājumiem.

Jau vēstīts, ka Ozolnieku novada pašvaldība bija izsludinājusi iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkursu "Es zinu, varu un daru!", kura finansējums ir 10 000 eiro.

Konkursa prioritātes ir publiski pieejamas dzīves telpas sakopšana un labiekārtošana, iedzīvotāju aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida, sporta un kultūras aktivitāšu veicināšana.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas