Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieguldīs ielās un Trīsvienības tornī 2

Ar grozījumiem saistošajos noteikumos «Par Jelgavas pašvaldības budžetu 2009.gadam» pamatbudžeta ieņēmumi papildināti par 2 698 785 latiem, kopumā tos nosakot 42 208 492 latu apmērā.

Lielāko daļu budžeta palielinājuma veido transfertu ieņēmumi, tajā skaitā budžeta transferti ES struktūrfondu finansēto projektu īstenošanai - 2 258 234 lati. Noteiktiem mērķiem ir arī citi ieskaitījumi no valsts budžeta, tāpat citu rajonu pašvaldību norēķini par sniegtajiem pakalpojumiem.Šāgada lielākā projekta - «Transporta infrastruktūras sakārtošana pilsētas centra un apkārtējo teritoriju sasniedzamības uzlabošanai» - realizācijai budžetā ienākuši 1 645 748 lati ERAF līdzfinansējuma līdzekļu un 87 166 lati valsts budžeta dotācija.Projektā paredzēts veikt Lielās ielas posma rekonstrukciju no Dambja ielas līdz Māras ielai un Dobeles šosejas rekonstrukciju no Māras ielas līdz Atmodas ielai - kopumā 1,43 kilometru garumā. ERAF 85 procentu apmērā finansēto piecu miljonu vērto rekonstrukcijas projektu bija paredzēts realizēt no šā gada marta līdz nākamā gada decembrim, taču darbu veikšanai pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» izsludinātā konkursa rezultāti apstrīdēti Iepirkumu uzraudzības birojā, un, kā «Ziņām» sacīja aģentūras direktors Andrejs Baļčūns, process uz nenoteiktu laiku apstājies.Saņemts arī 498 896 latu ERAF līdzfinansējums projektam «Reģiona nozīmes tūrisma un kultūrizglītības centra izveide Jelgavā». Šie līdzekļi paredzēti valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa - Jelgavas Trīsvienības baznīcas torņa - rekonstrukcijai, izveidojot tajā reģiona nozīmes tūrisma un kultūrizglītības centru. Kā iecerēts, tajā atradīsies tūrisma informācijas birojs, muzeja ekspozīcijas, izstāžu un konferenču zāles, skatu laukums, biroju telpas tūrisma operatoriem, moderni informācijas tehnoloģiju risinājumi ļaus iepazīties ar Zemgales, Jelgavas vēsturi un iegūt informāciju par dažādiem tūrisma objektiem un nepieciešamajiem pakalpojumiem.Apstrīdēts ticis arī šā objekta iepirkuma konkurss, taču pārkāpumi nav konstatēti un pašvaldības izpilddirektors Gunārs Kurlovičs apstiprina, ka uzvarētājfirma SIA «Rimts» jau nākamnedēļ varēs ķerties pie darba.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ļoļiks

Katru konkursu apstrīd... par kādu attīstību var runāt?

pirms 11 gadiem, 2009.05.25 15:33

mistersX

Un jūs ticat,ka tajā tornī ko savedīs kārtībā?! Jau agrāk bij minēti gan darboņi,gan summas,bet viss izkūpēja bez pēdām... Tornis stāv kā stāvējis ,kā tāda veca noplukusi vārna un bojā visu skatu uz pilsētu. Nu,bet viens labums ir,pēc tā var spriest par pilsētas sakoptību.Gan jau tagad tāpat pazudīs tā naudiņa un tas izpildītājs,tikai dodiet nedaudz laika!

pirms 11 gadiem, 2009.05.25 12:35

Vietējās ziņas