Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielīgos Saulgriežus Jelgavā 1

Sestdien jau no pulksten 9 rītā pie Jelgavas kultūras nama (Hercoga Jēkaba laukumā) sāksies vasaras saulgriežu ielīgošana. Līdz pulksten 14.30 ikviens varēs atrast ko noderīgu un sirdij tīkamu Amatnieku un Zāļu tirgū.

Aģentūras «Kultūra» kultūras darba speciāliste Santa Sīle stāsta, ka tirdziņam pieteikušies vairāk dalībnieku nekā citus gadus - virs 70. Svētku galdam iedzīvotāji varēs iegādāties sieru, alu, zivis, gaļu, savukārt dāvanām būs iespēja sarūpēt kādu amatnieku gatavotu koka, metāla, keramikas, adītu vai stikla izstrādājumu. Bet desmit tirgotāji piedāvās jāņuzāles un vaiņagus.S.Sīle atklāj, ka šogad piedāvājumā būs ne vien Skrīveru siers, bet arī z/s «Dzintari» produkcija un «Latvijas siera karalis 2009» titula saņēmējs no PKS «Straupe». Varēs nopirkt arī izlejamo un pudelēs pildītu alu no a/s «Agrofirma «Tērvete»». Tā kā izvēles dažādai apmeklētāju gaumei netrūks.No pulksten 10 sāksies kultūras programma - uz skatuves pie kultūras nama uzstāsies pašdarbības kolektīvi. Pirmie savus priekšnesumus izrādīs deju kolektīvs «Laipa» un vecākās paaudzes deju kolektīvs «Ozolnieki». Pulksten 10.30 programmu turpinās mazie un vidēja vecuma «Lielupes» dalībnieki, bet pulksten 12.30 uz skatuves kāps kolektīvs «Ritums», pusstundu vēlāk - «Diždancis» un «Dālderis». Latvijas Lauksaimniecības universitātes kolektīvs «Kalve» jelgavniekus iepriecinās pulksten 13.30, savukārt noslēgumā uzstāsies deju kolektīvs «Rota». Tirgus dienas apmeklētājus uzmundrinās arī Ādolfa Alunāna teātra aktieri.Kā ierasts, pulksten 11 Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš tradicionāli pasniegs karotītes mazajiem jelgavniekiem, kas pasaulē nākuši no Lieldienām līdz jūnijam. Īpaši tiks suminātas arī Līgas un Jāņi, kas piedzimuši no pagājušajiem līdz šiem Jāņiem - viņi saņems dāvanas gaidāmajā vārdadienā.Savukārt pulksten 12 paredzēta konkursa «Sakoptākais pilsētvides objekts» laureātu apbalvošana. Šogad balvas saņems saimnieki nominācijās - «Zaļākais lodžijas vai balkona noformējums», «Sakoptākā privātmājas teritorija», «Sakoptākais daudzdzīvokļu nama pagalms» (tiks vērtēts pilsētas sētnieku darbs), «Sakoptākā iela», «Sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts» un «Interesantākais žoga risinājums».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ansis

Kā jau vienmēr, kur svētki, tur Rāviņš. Kur ziepes, tur nav neviena...

pirms 11 gadiem, 2009.06.19 14:19

Vietējās ziņas