Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielu rekonstrukcijā plāno ieguldīt 4,9 miljonus 8

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi būvdarbu iepirkumu konkursu Lielās ielas un Dobeles šosejas posmā no Dambja līdz Atmodas ielai rekonstrukcijai, kā arī būvdarbu iepirkumu konkursu sešu ielu posmu rekonstrukcijai ap Zemgales Olimpisko centru un Jelgavas 4.vidusskolu. Kopā ielu izbūvē 2009.gadā abos iepriekšminētajos ielu posmos plānots ieguldīt 4,9 miljonus latu.

Kā informē Jelgavas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks, plānota būvprojekta «Lielās ielas posma rekonstrukcija no Dambja ielas līdz Māras ielai un Dobeles šosejas posma rekonstrukcija no Māras ielai līdz Atmodas ielai» īstenošana. 2009.gadā iecerēts realizēt projekta pirmo kārtu, ieguldot 1,94 miljonus latu Dobeles šosejas posmā no Satiksmes ielas līdz Atmodas ielai. Turpinot rekonstrukciju no Satiksmes līdz Dambja ielai, 2010.gadā ieguldīs vēl 3,07 miljonus latu.Savukārt sešu ielu posmu rekonstrukcijā ap Zemgales Olimpisko centru un 4.vidusskolu šogad plānots ieguldīt 2,96 miljonus - Kronvalda ielas divu posmu, Imantas ielas, Lāčplēša ielas posma, Strazdu ielas posma un Akmeņu ielas posma izbūvē.Precīzas izmaksas būs zināmas pēc iepirkumu pabeigšanas un līgumu noslēgšanas ar darbu veicējiem.Finanses ielu rekonstrukcijai pilsētas budžetā iegūtas no Eiropas fondu finansēto pilsētvides projektu realizācijas. Šā gada pilsētas budžetā ielu rekonstrukcijai ir ietverta tikai pašvaldības līdzfinansējuma daļa, kas ir aptuveni 13%, jo lielāko naudas apjomu veido ERAF līdzfinansējums (aptuveni 83%), bet atlikušo daļu veido valsts budžeta līdzfinansējums (aptuveni 4%). No Eiropas fondiem saņemtie līdzekļi ielu rekonstrukcijai pilsētas budžetā tiks iekļauti pēc būvdarbu iepirkumu konkursu noslēgšanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

vasilijs

Vai kāds ir parēķinājis cik tad izmaksās tekošais metrs šosejas, ja no Dambja līdz Atmodas ielai 1,94 + 3,07 = 5,01 miljons latu!!!
Un tas ir tagad pie krīzes cenām, kad visi būvnieki gatavi strādāt par daudz lētākām cenām.
Ja bruģa 1 kvadrātmetra izbūve maksāja 30 latus, tad par šo naudu varētu nobruģēt 167000 kvadrātmetru, tas būtu pie 10 metru platuma varētu nobruģēt 16,7 km šosejas, tad no Ozolniekiem līdz Tušķiem varētu braukt pa bruģi vismaz 20 gadus un bēdu nezinātu... kā Ventspilī, bet jelgavā tik naudu pārvērš smiltīs...

pirms 11 gadiem, 2009.02.26 10:38

Nu kada tad ir ta RAINA iela , driz tur ar TRAKUORU pat nevares izbraukti un neminesim tas ielas , kas atrodas pilseta bez asvalta seguma kur dubli ir lidz ausim , bet pedejos 20 gadus remonte tikai Lielo ielu............................

pirms 11 gadiem, 2009.02.26 10:22

bāleliņš

Un tas viss kopā tikai neliels gabals no Svētes tilta līdz Driksai...

pirms 11 gadiem, 2009.02.25 21:51

sausmas

Zel, ka varam taisit jaunus celus, bet vecos atstat novarta. Lielaka dala pilsetas ielu ir sausmiga stavokli. Varetu varbut nonemt vismaz asfalta virskartu, lai tas bedres nebutu. Ta ka es dzivoju 4.linijas rajona, tad par Dobeles soseju lidz 4.linijai neizteiksos, ta ir zem katras kritikas. Ar kajam pat normali nevar aiziet uz pilsetu (nav gajeju celina). Labprat laba laika, ipasi vasara gribetu pastaigat vai ar riteni aizbraukt uz centru, bet neuzskatu to par drosu parvietosanas veidu.

pirms 11 gadiem, 2009.02.25 20:59

vaidelote

man gan prieks, ka šīsielas remontēs!!! :) pie 4.vsk un jaunā stadiona būs forši! un arī uz b/d varēs bērnus aizvest normāli!:))

pirms 11 gadiem, 2009.02.25 20:30

pus litrs

aviaacijas iela is ze best .. viiri deputaatu kungi .. glaabiet to ielu ... shausmas ne iela ..

pirms 11 gadiem, 2009.02.25 17:18

Vietējās ziņas