Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iesniedz sūdzību par iepirkumu

Viens no konkursa pretendentiem iesniedzis sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojam (IUB) par iepirkuma konkursu Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādes «Sprīdītis» rekonstrukcijai un piebūves celtniecībai.

Kāda firma iebildusi pret pārāk stingriem konkursa nosacījumiem. Jelgavas Izglītības pārvaldes Saimnieciskās daļas vadītāja Ilze Butkus «Ziņas» informēja, ka tiks gaidīta atbilde no IUB. Ja tā tiks saņemta līdz šīs nedēļas nogalei, konkursu termiņš - 26.janvāris - paliks nemainīgs. Savukārt, ja IUB lēmums aizkavēsies, konkursa pieteikumu iesniegšanas beigu datumu nāksies pārcelt uz vēlāku laiku.«Sprīdīša» rekonstrukcijas projekta finansējums, kura lielāko daļu veido būvniecības izmaksas, ir 2 473 870 lati, turklāt tā lielāko daļu - 1 726 926 latus - sedz pašvaldība, savukārt ERAF līdzfinansējums ir 30 procenti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas