Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja nopelnīt vismaz kabatas naudu 2

Lai atvieglotu savas ģimenes budžeta slogu, vēlmi vasarā strādāt pilsētas labiekārtošanas darbos «Pilsētsaimniecībā» izteica vairāk nekā astoņdesmit 13 un 14 gadu veci bērni. Izvērtējot pretendentu motivāciju, kā arī pašvaldības finansiālās iespējas, katru brīvlaika mēnesi tiks nodarbināti desmit skolēnu.

Ceturtdienas rītā grupiņu skolēnu «Ziņas» sastapa Lietuvas šosejā uz gaisa tilta, kur, vējā matiem plandot, Gusts, Džeina un Ernests ar drāšu birstēm rokās no margām cītīgi berza nost veco krāsu. Iepriekšējā dienā nekāda strādāšana gan nesanāca, jo lija, stāsta pusaudži, cerot, ka turpmāk laika apstākļi nepievils. «Aģentūrā strādāju jau otro vasaru - pērn krāsojām stabus. Tā ir lieliska iespēja ne tikai nopelnīt sev naudiņu, ko šoreiz krāju velosipēdam, bet arī iemācīties dažas jaunas lietas,» teic Gusts, piebilstot, ka halturēt nedrīkst, jo paveikto uzrauga. Savukārt Džeina un Ernests darba līgumu slēguši pirmo reizi un jau ar nepacietību gaida pirmo algu. Viņi secina, ka strādāt nav nemaz tik viegli.Saskaņā ar valdības noteikumiem 13 un 14 gadu vecus bērnus drīkst nodarbināt četras stundas dienā. Minimālā stundas tarifa likme ir 1,24 lati.Vairāk par šo tēmu - piektdienas, 5.jūnija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skumji, ka tikai 13 un 14 gadīgus bērnus, un vai tiešām tika strikti izvērtēti iesniegumi par to cik ļoti bērnam vajadzīgs darbs.Kad es zvanīju un vēlējos apjautāties vai es varu savu bērnu pieteikt, kuram ir 15gadi man atteica.
Viena audzinu divus bērnus un dotajā brīdī esmu bez darba, bet tas jau nevienu neinteresē, un esmu pārliecināta, ka tika bērni caur pazīšanos, un varbūt tikai kāds, kuram patiešām vajadzēja šo darbiņu!

pirms 11 gadiem, 2009.06.04 19:57

es gandrīz trieku ķēru, kad uz gaisa tilta pie 80km tās vestes ieraudzīju.

pirms 11 gadiem, 2009.06.04 17:59

Vietējās ziņas