Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja papildināt zināšanas fotolietās

Līdz 3.maijam ikvienam ir iespēja pieteikties Starptautiskajai fotogrāfijas vasaras skolai (ISSP), kas šogad notiks Ludzā no 1. līdz 9.augustam. Tā piedāvā iespēju meistardarbnīcās apgūt fotogrāfiju ārvalstu un vietējo profesionālo pasniedzēju vadībā, kā arī sadarboties un dibināt kontaktus ar fotogrāfijas interesentiem no citām valstīm.

ISSP pārstāve Baiba Tetere stāsta, ka skolas mērķis ir dot iespēju papildināt zināšanas jaunajiem māksliniekiem, kas jau apguvuši fotogrāfiju vai citu vizuālās mākslas nozari patstāvīgi, specializētā mācību iestādē vai kursos un kas vēlas sevi radoši pilnveidot un aktīvi piedalīties fotogrāfijas mākslas dzīvē.Paredzēts, ka vasaras skolā varēs piedalīsies 50 dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm. B.Tetere atklāj, ka tiks ņemta vērā interesentu motivācija piedalīties šajā skolā un iegūt jaunas zināšanas.«Kā arī jābūt savam skatījumam un priekšzināšanām,» piebilst B.Tetere. Arī, izvēloties skolas dalībniekus, tiks domāts par līdzīgu vietējo un ārzemju fotomākslinieku skaitu, un lūkos, lai būtu pārstāvēti dažādi reģioni un vide.Studenti pilnveidos savas fotografēšanas prasmes piecās tematiskajās darbnīcās. Vasaras skolas laikā tapušie darbi būs izlikti kopīgā noslēguma izstādē. Līdztekus pamata apmācības programmai tiks piedāvāta vakara programma, kur ar prezentācijām piedalīsies gan ISSP lektori, gan īpašie viesi - fotogrāfijas profesionāļi.Interesentiem (no 18 gadu vecuma) pieteikumi un fotogrāfijas jāsūta pa e-pastu: office@issp.lv, bet B.Tetere piebilst, ka to nevajadzētu atstāt uz pēdējo brīdi, arī tas var rādīt iespaidu par mākslinieku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas