Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ilze Jaunzeme «Jundā» sola saglabāt tradīcijas 1

Bērnu un jauniešu centra «Junda» direktores amatam izvirzītā Ilze Jaunzeme sola turpināt centra tradīcijas, gan pieļaujot, ka no atsevišķām lietām krīzes iespaidā var nākties atteikties.

«Turpināsim iesāktās tradīcijas, tomēr jāņem arī vērā šā brīža ekonomiskā situācija, tāpēc, lai izdzīvotu, iespējams, nāksies atteikties no visa eksotiskā, galvenokārt saglabājot valodas, dejošanu un dziedāšanu,» centra darbības tuvākās nākotnes plānus ieskicē I.Jaunzeme, piebilstot, ka jādomā arī par «Jundas» telpu pielāgošanu bērniem ar speciālām vajadzībām. Norvēģu valdības līdzfinansētā daudzfunkcionālā atbalsta centra izveide «Lediņos» šovasar bija pirmais solis ceļā uz šo mērķi, teic I.Jaunzeme. Turklāt «Junda» decembrī svin 20 gadu jubileju, kurai būs veltīti dažādi pasākumi un svētkuJau ziņots, ka Jelgavas Domes izveidotā konkursa komisija nolēmusi apstiprināšanai bērnu un jauniešu centra «Junda» direktores amatam virzīt Ilzes Jaunzemes kandidatūru. Viņa ir līdzšinējā direktores vietniece, kurai pēc līguma laušanas ar Silviju Andersoni tika uzticēts pildīt direktores pienākumus.«Viņa bijusi «Jundas» direktora vietniece, labi pārzina iestādes specifiku un savas spējas vadīt centru apliecinājusi, pildot direktora vietas izpildītāja amatu,» norāda Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks un konkursa komisijas vadītājs Aigars Rublis. Komisiju esot pārliecinājis I.Jaunzemes skatījums uz centra attīstību, spējot rast jaunu pieeju tā tālākai darbībai. Par jaunās «Jundas» direktores apstiprināšanu amatā lems Jelgavas Dome.I.Jaunzeme jau pirms konkursa izsludināšanas neoficiāli tika minēta kā ticamākā pretendente kandidāte uz šo amatu. Konkursā pieteicās septiņi kandidāti no Jelgavas, Rīgas un Dobeles. Kā informē preses sekretāre Līga Klismeta, pirmajā kārtā vienu pieteikumu komisija atzina par prasībām neatbilstošu. Kandidātiem tika prasīta augstākā izglītība pedagoģijā vai kultūrā, ne mazāk kā trīs gadu pieredze vadošā darbā, iestādes vadīšanai nepieciešamo juridisko un finanšu jautājumu pārzināšana. Pretendentam bija jāiesniedz iestādes attīstības koncepcija.Kā ziņots, «Jundas» ilggadējā vadītāja S.Andersone amatu atstāja augustā. Pašvaldība norādīja vien to, ka notikusi vienošanās par darba attiecību izbeigšanu, taču neoficiāli avoti vēstīja, ka S.Andersone darbu pameta ilgstoša Domes spiediena rezultātā. Par aiziešanas iemesliem viņa runāt atteicās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas