Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Inovāciju motivācijas seminārs būs arī Jelgavā

Šā gada novembrī un decembrī visā Latvijā notiks «Inovāciju motivācijas semināri Latvijas reģionos», kas tiek rīkoti semināru cikla «Inovatīvo ideju autoriem» gaitā. Jelgavā šāds seminārs notiks 11.novembrī.

Semināru organizatora, SIA «Grupa93» pārstāve Anita Beikule informē, ka inovāciju motivācijas semināru cikla ar nosaukumu «Kļūsti par inovatoru jeb inovatīvās uzņēmējdarbības uzsākšanas aspekti» mērķis ir sniegt priekšstatu par inovatīvu uzņēmējdarbību un tās attīstības iespējām, kā arī iespējām iesaistīties inovatīvā uzņēmējdarbībā. Izglītot sabiedrību par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, kas tiek piedāvāti inovatīviem uzņēmumiem to izveides un attīstības stadijā.Semināru cikla mērķauditorija ir visas Latvijas iedzīvotāji, kuri vēlas uzzināt vairāk, ko saprot ar inovācijas jēdzienu. Šajos semināros būs iespēja iegūt vispārīgu priekšstatu par inovatīvu uzņēmējdarbību un tās attīstības iespējām, kā arī iespējām iesaistīties inovatīvā uzņēmējdarbībā. Tiks sniegta praktiska informācija par atbalsta instrumentiem, kas tiek piedāvāti inovatīviem uzņēmumiem to izveides un attīstības stadijā. Tiks piedāvāti praktiski uzdevumi iegūtās informācijas nostiprināšanai.Dalība seminārā ir bez maksas. Semināri notiks 9.novembrī - Kuldīgā, 10.novembrī - Valmierā, 11.novembrī - Jelgavā, 16.novembrī - Līvānos un 8.decembrī - Rīgā.Sīkāka informācija par semināru ciklu «Inovatīvo Ideju autoriem» un pietiekšanās semināriem LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv.Semināru cikls «Inovatīvo ideju autoriem» tiek rīkots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta «Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma» ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Reģionālais attīstības fonds un Eiropas Savienība. Semināru ciklu organizators ir konsultāciju uzņēmums SIA «Grupa93».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas