Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Interesentus aicina otrā LLU «Karjeras diena» 1

2.decembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulas foajē notiks otrā LLU «Karjeras diena», kas pulcēs ap 20 uzņēmumu – darba devēju. Studentiem tā ir lieliska iespēja apzināt nepieciešamās kompetences un saskatīt iespējas darba tirgū, kā arī atlikušajā studiju laikā papildināt savas zināšanas izvēlētajā studiju virzienā.

LLU sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Gaļina Stubailova informē, ka no pulksten 12 līdz 16 informāciju par savu darbību un nepieciešamajām kompetencēm sniegs Pārtikas un veterinārais dienests, «Balta», Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, «Konekesko», «Fendt» traktori, Zemgales plānošanas reģions, Dr.Beinerta veterinārā klīnika, «L4» birojs, «Accenture Latvia»,  «Swedbank», «Latvija autoceļu uzturētājs», «I –Work Latvia», Valsts meža dienests, «Datakom», Jelgavas Inovāciju centrs, «Aleja D», «Rīgas piensaimnieks».Savukārt 288.auditorijā notiks interesantas lekcijas pieredzējušo speciālistu vadībā.Ilze Boitmane – personāla atlases, novērtēšanas, konsultēšanas speciāliste, semināru un treniņu vadītāja, uzņēmuma «I - Work» direktore – no pulksten 12.30 līdz 13.10 vadīs lekciju «Veiksmīgas karjeras anatomija».«Katrs students un profesionālis uzdot sev jautājumus par karjeru, par darbu un gandarījumu, kas piepilda lielāko dzīves daļu. Semināra mērķis ir rosināt izpratni par karjeras būtību tās sākuma posmos un prasmi pieņemt pareizus lēmumus, izvēloties sev piemērotāko profesionālo darbību. Katras veiksmīgas karjeras pamatā ir spēja sabalansēt savas vēlmes, prasmes un aktivitātes, realizējot savu dzīvi profesionālā šķērsgriezumā,» lekcijas tēmas ieskicē I.Botmane, piebilstot, ka 2.decembrī LLU studenti un darbinieki varēs par īpašām cenām iegādāties grāmatas par personāla atlasi un novērtēšanu, karjeras veidošanu un biznesa vadību.Savukārt no pulksten 13.30 līdz 14.10 nodarbību «Pārliecinoša uzvedība darba intervijā» vadīs LLU docente Evija Caune, kuru raksturo ilgstoša un daudzpusīga pasniedzējas darba pieredze, īpaša specializācija – publiskā runa.Inta Āne, LLU Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja, no pulksten 14.30 līdz 15.10 vadot lekciju «Motivācijas vēstule – «caurlaide» pie darba devēja», dalīsies savā pieredzē personāla vadībā.«Karjeras dienu» papildinās arī «Taxback.com» stends, kurā studenti , kas strādājuši ārzemēs, varēs iepazīties ar nodokļu atgūšanas noteikumiem šajās valstīs.Apmeklēt «Karjeras dienu» aicināti visi interesenti, arī mācībspēki un darbinieki. Savukārt uzņēmumus, kas vēlās piedalīties «Karjeras dienā» un sevi prezentēt, rīkotāji lūdz sazināties ar LLU Sabiedrisko attiecību daļu pa e-pastu indra.graudina@llu.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas