Izbaudīs sniega dienu

Ar dažādām ziemas aktivitātēm 14. janvārī pulksten 12 Pasta salā tiks atzīmēta Pasaules sniega diena, kuras laikā jelgavniekiem bez maksas būs iespēja piedalīties distanču slēpošanā pa apli, vizināt savus bērnus ar ragavām, kā arī vērot hokeja un šorttreka paraugdemonstrējumus pilsētas slidotavā, informē Jelgavas pašvaldībā.
Pagājušajā gadā Sniega dienas aktivitātes apmeklēja ap 200 jelgavnieku. Sniega dienā Jelgavā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem un ikviens ziemas prieku cienītājs. Pasākumā plānotas šādas ziemas aktivitātes: distanču slēpošanas aplis pieaugušajiem, slēpošanas sprints bērniem, veiklības brauciens ar ragaviņām un sportiski uzdevumi ar slidošanas un hokeja elementiem.
Dalībnieki tiks nodrošināti ar sporta inventāru, bet var ņemt līdzi arī savu – slēpes, ragaviņas, slidas. Sniega dienas pasākuma dalībnieki saņems apliecinājumu par piedalīšanos svētkos. Par piedalīšanos vismaz trīs aktivitāšu veidos dalībnieks saņems piemiņas medaļu. Aktivitāšu veiksmīgākajiem dalībniekiem paredzētas pārsteiguma balvas.


FOTO: no arhīva


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas