Izbraukuma vakcinācijas punkts Jelgavā par stundu pagarina darba laiku un trešdien piesaistīs papildu brigādi 18

Reaģējot uz Ministru kabineta lēmumu par prasībām ārkārtējās situācijas laikā un iedzīvotāju augošo interesi saņemt vakcīnu pret Covid-19, izbraukuma vakcinācijas punkts Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) Jelgavā no šīs nedēļas par stundu pagarina darba laiku un trešdien piesaistīs papildu brigādi, aģentūra LETA uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Izbraukuma vakcināciju ZOC nodrošina AS "Veselības centru apvienība". Tās pārstāve poliklīnikas "Aura" direktore Anita Kamenščikova skaidroja, ka cilvēku pieplūdums ir pieaudzis un vakcinācijas punkts ar to tiek galā.

"Izvērtējot situāciju, no šīs nedēļas par stundu tiek pagarināts vakcinācijas punkta darba laiks, lai būtu iespējams vakcinēt vairāk cilvēku. Tāpat esam nolēmuši, ka šo trešdien, 13.oktobrī, piesaistīsim papildu vakcinēšanas brigādi, lai vakcīnu varētu saņemt vairāk interesentu," informēja Kamenščikova.

Izvērtējot pierakstu, citās dienās pagaidām neesot nepieciešamības piesaistīt papildu brigādi, jo vēl ir brīvas vietas. "Ja situācija mainīsies, atbilstoši reaģēsim," solīja Kamenščikova, piebilstot, ka pašlaik vidēji dienā ZOC tiek vakcinēti teju 400 cilvēku.

Vakcinācijas punkts ZOC oktobrī strādā trešdienās, ceturtdienās un sestdienās no plkst.9 līdz 19 un svētdienās no plkst.9 līdz 18.

"Vakcinācijai aicinām iepriekš pieteikties, taču katru dienu tiek nodrošināta arī "dzīvā rinda". Tāpat esam gatavi doties uz uzņēmumiem vakcinēt lielākus darba kolektīvus uzņēmuma telpās," uzsvēra Kamenščikova.

Vakcinēšanu Jelgavā turpina arī ģimenes ārsti.

Foto: jelgava.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Robis

Tie kas gribeja tak novakcinejas..kada jega.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 13:05

cilvēks

tie , kas no mī za, potējas tagad. Loģiski.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 14:00

Bobis

Tagad potējas tie svārstīgie, kuri brīvprātīgi neizvēlējās vakcinēties, bet valsts un darba vieta piespieda.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 15:33

cilvēks

jap, tā arī var teikt. Svārstīgie mī zēji

pirms 7 dienām, 2021.10.11 15:46

Una

Jelgavā pirmdienā un otrdienā nekur nevar sapotēties, jābrauc uz Piņķiem

pirms 7 dienām, 2021.10.11 14:18

No Mazpisāniem

Vai Piņķos Unai var vakcinēt?

pirms 6 dienām, 2021.10.12 09:03

Upsa

Kas veic kontroli.ja skolā visi bērni ēd vienā stabrīdī.ja pusdienu porcijas liek skolotāji bez cimdiem bez attiecīgās sanitārās inspekcijas pielaides,rodas jautājums,kam to vajag un kam ir bales to pārbaudīt,Gribētos zināt vai Jelgā ir sanitārā inspekcija,ko tā dara.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 18:25

Upsai

Un ko Jūs piedāvājiet? Katrai klasei savu ēšanas starpbrīdi un oficiantu? Skolotājs nepieskaras ēdienam, tikai traukiem. Un skolotāji veic ikgadējās medicīniskās apskates. Viņi dara bez atlīdzības papildus darbu, par to saņemot nevis "paldies", bet kārtējos uzbraucienus.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 18:40

Ha

Tas skan naivi,jo dom'aju tikai Jegav' Skolu valde nezin kas notiek skol'as.Dom'aju ka negrib zin'at k'am'usu bernus tur baro.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 18:42

Upsa

Es domāju ka ir pārkāpi MK noteikumi.Lai apkalpotu klientu ir vajadzīgz cilvēks ar sanitārās inspekcijas pielaidi.Problēma ir mūsu sanitārās inspekcijas nolaidībā,bet ar to var cīniīes,

pirms 7 dienām, 2021.10.11 18:50

Fedis

Protams varam meklēt nolaidības upurus,bet te visu vajadzētu saprast skolu pārlaidii,kas pielāva k pretēji visām normām tiek baroti bērni,ka bērni skolā nelieto maskas,,ka notiek tāda ēdināšana.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 19:12

Ak vai

Tādu idiotu dēļ drīz atkal skolas aiztaisīs. Negribiet, lai jūsu mīļums ēd tajā infekcijas perēklī, dodiet līdzi pusdienu kastīti, lai tualetes kabīnē vienatnē izēd.

pirms 7 dienām, 2021.10.11 19:32

\Fedis

Mnējie tur māsās,bet ceru ka būs labi,jo ir iecēluši tik atraktīvu direktori no Domes.ka beidzot vajag

pirms 7 dienām, 2021.10.11 19:36

Interesē tiesības- cilvēktiesības.

Vispārējā cilvēktiesību deklarācija.

Pieņemta un pasludināta ar Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūciju.

2. pants
Katram cilvēkam pienākas visas tiesības un brīvības, kas pasludinātas šajā deklarācijā, neatkarīgi no viņa rases, ādas krāsas, dzimuma, valodas, reliģiskās, politiskās vai citas pārliecības, nacionālās vai sociālās izcelsmes, mantiskā stāvokļa, kārtas vai cita stāvokļa. Turklāt nav pieļaujamas nekādas atšķirības tās valsts vai teritorijas politiskā, tiesiskā vai starptautiskā stāvokļa dēļ, pie kuras cilvēks pieder, neatkarīgi no tā, vai šī teritorija ir neatkarīga, aizbildnībā, bez pašpārvaldes vai kā citādi ierobežota savā suverenitātē.
3. pants
Katram cilvēkam ir tiesības uz dzīvību, brīvību un personas neaizskaramību.
29. pants
1. Katram cilvēkam ir pienākumi pret sabiedrību, jo tikai tajā ir iespējama viņa personības brīva un pilnīga attīstība.

2. Īstenojot savas tiesības un brīvības, katram cilvēkam ir jāpakļaujas tikai tiem ierobežojumiem, kas noteikti likumā un kuru vienīgais mērķis ir pienācīgi atzīt un cienīt citu cilvēku tiesības un brīvības, kā arī apmierināt morāles, sabiedriskās kārtības un vispārējas labklājības taisnīgās prasības demokrātiskā sabiedrībā.

3. Šo tiesību un brīvību īstenošana nekādā ziņa nedrīkst būt pretrunā Apvienoto Nāciju Organizācijas mērķiem un principiem.

pirms 7 dienām, 2021.10.12 06:05

Penālis

29. pants
1. Katram cilvēkam ir pienākumi pret sabiedrību, jo tikai tajā ir iespējama viņa personības brīva un pilnīga attīstība.

Ļoti pareizi - sabiedrībai ir tiesības būt drošībā, līdz ar to, sabiedrībai ir tiesības pieprasīt, lai cilvēki pilda savu pienākumu un vakcinējas!

pirms 7 dienām, 2021.10.12 06:57

Jelgavniece

Man ir tiesības būt drošai un nebūt inficētai ar vīrusiem nevienā sabiedriskā vietā, nevienā sabiedriskā transporta līdzeklī, ne arī uz ielas. Valstij ir jādara viss iespējamais, lai apturētu un turpmāk novērstu jebkādu slimību izplatību. Gribu, lai mani bērni un mazbērni šajā valstī var justies droši un aizsargāti pret jebkādu infekcijas slimību izplatību. Uzskatu, ka valdība, pakļaujoties atsevišķu politisko pariju spiedienam un dažu neloģiski domājošu cilvēku staigāšanai pa Rīgas ielām ar pretvakcinācijas lozungiem, novēloti ieviesa ārkārtējo situāciju un obligāto vakcināciju sabiedriskajā sektorā. Arī tagad noteikumus vajadzēja stingrākus. Cerams, ka vismaz kontrole par pašlaik pastāvošo noteikumu ievērošanu būs stingra.

pirms 6 dienām, 2021.10.12 12:22

Jelgavniecei

Kādus vēl stingrākus noteikumus vajadzēja ieviest?

pirms 6 dienām, 2021.10.12 13:18

Vietējās ziņas