Izdod tūrisma avīzi piecās valodās; katrs eksemplārs izmaksā ap sešiem santīmiem 9

Gatavojoties jaunajai tūrisma sezonai un dalībai starptautiskās izstādēs, pašvaldība ir sagatavojusi tūrisma avīzi, kas sniedz papildus iespēju iepazīties ar dažādiem piedāvājumiem Jelgavā ne tikai pilsētas viesiem, bet arī pašiem jelgavniekiem.

Arī šogad tajā iekļauta plaša informācija par atpūtas iespējām un gada lielākajiem pasākumiem. Izdevumā var uzzināt, kā pavadīt brīvo laiku radoši, aktīvi – uz zemes, ūdenī vai gaisā, kā arī iepazīties ar dažādu tūrisma objektu piedāvājumu, piemēram, iespēju piedalīties vēsturiskās vēlēšanās vai arī teātra cienītājiem iejusties 19. gadsimta atmosfērā, informē pašvaldības Sabedrisko attiecību sektors. Līdz ar noderīgu informāciju avīzē ievietoti arī atlaižu kuponi vairāku sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu pakalpojumiem. Kuponi derīgi visu aktīvo tūrisma sezonu līdz 1.oktobrim.  Tūrisma avīzes tiks izplatītas starptautiskajā tūrisma izstādē «Balttour 2012», kas šonedēļ notiek Rīgā, daudzos Latvijas tūrisma informācijas centros, Jelgavas sadraudzības pilsētu informācijas centros, lielākajos pilsētas pasākumos, kā arī būs pieejamas tūrisma objektos pilsētā. Kopumā piecās valodās ir izdots 40 tūkstoši tūrisma avīzes eksemplāru – pa 10 tūkstošiem latviešu, krievu un angļu valodās, bet igauņu un lietuviešu valodās – pa 5 tūkstošiem. Viena eksemplāra izmaksas ir vidēji 6 santīmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

es

ar prieku izskatīju visu Jelgavas svētku avīzi! Ļoti pieklājīgi man to pasniedz Ledussvētkos! Interesanta un noderīga informācija! noderēs visam gadam! paldies!

pirms 8 gadiem, 2012.02.13 10:13

Referendums

Jauki, maksājiet tālāk un saņemat avīzi ( varbūt paprasiet Domē, lai jūsu avīzes nodokļu naudu ieskaita jūsu kontā :D:D:D )

Bet tā nopietni, Jūs, cienījamais ,īsti nevar saprast- jūs nevēlaties ne palūgt,lai jums pārstāj sūtīt avīzi un tanī pašā laikā raudat, ka maksātat naudu vējā ( nestrīdos, iespējams, jums tiešām šī avīze nav vajadzīga - bet tā kā Dome saprot, ka šī ir vienīgā bezmaksas avīze, tad lielākajai daļai pilsētā tā ir nepieciešama, Domē jau nezina, ka esat tas vienīgais no tiem,kam avīzi nevajag) -galu galā, varat piezvanīt uz Domi, nebūs pat nekur jāiet, un iespējams jūsu nodokļus pieskaitīs kaut kam citam.

pirms 8 gadiem, 2012.02.13 00:16

TO Jelgava

MAN NEKAS NAV JĀLŪDZ, ES MAKSĀJU NODOKĻUS

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 21:47

Jelgava

Es jau nemaz nesaku, ka vajag visiem.
Bet Tevi arī nevar saprast, ja Tev tik ļoti negribas saņemt Vēstnesi - aizej uz DOMI, pasaki savu adresi un pasaki savu NĒ, tev noteikti neatteiks. Vienkārši vieglāk pļāpāt, bet aiziet un palūgt ir kā ir.

Runājot par atlaižu kuponiem un tieši šo tūristu avīzi - neviens taču Tev to nemet pastkastē. Ja tev nevajag kuponus, neņemt arī to avīzi , neviens jau neuzspiež.

P.S. Neko man nevajag rēķināt - šo tūristu avīzi drukās,neatkarīgi no mūsu jā vai nē, jo tā domāta tūristiem, tad kāpēc gan man neizmantot atlaides, ja tās ir tur iedrukātas!?!

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 20:00

to Jelgavniece

ja tev vajag, tas nenozime ka visiem vajag. parekini, cik tie atlaizu kuponi verti.

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 19:53

Jelgavniece

Paldies par šīm avīzēm un arī atlaižu kuponiem.

Muļķīgs komentārs no BANIS puses, ja tev nevajag tādu, tas nenozīmē, ka nevienam. Es būtu ar mieru tādas saņemt pa pastu kaut vai katru dienu, atlaižu kuponi ir tiešām noderīgi.

(kā arī lieliski iepazīstina tūristus ar mūsu pilsētu)

PALDIES!

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 12:38

banis

labi,ka pastkastes nepiemēslos, kā to dara ar Vēstnesi

pirms 8 gadiem, 2012.02.12 11:17

Burts

Tūrisma avīze izmaksā 6.santīmi. Cik tad izmaksā Jelgavas vēstnesis?

pirms 8 gadiem, 2012.02.11 19:23

Vietējās ziņas