Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izgaismotāko objektu konkursa laureāti apbalvoti 5

Šodien Jelgavas Domē sveikti trīsdesmit trīs konkursa «Gaišākais pilsētvides objekts» laureāti. Šogad konkursam tika pieteikti četrdesmit objekti – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkoni un lodžijas, pilsētas iestāžu, uzņēmumu un veikalu ēkas, kas gada nogalē bija izrotāti un izgaismoti.

Konkursa komisija apskatīja un izvērtēja arī citus atbilstoši gadu mijas tradīcijām un pilsētvidei izgaismotus objektus, informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta.Pilsētas galvenais mākslinieks Georgs Svikulis atzinīgi vērtē objektu izgaismošanas tendences - dekorējums ir kļuvis lakoniskāks un līdz ar to mākslinieciski estētiskāks. «Atzinīgi vērtēju pilsētas iedzīvotāju vēlmi gadu mijas svētku laikā izgaismot savus mājokļus. Aicinu to darīt arī citus gadus, gūstot idejas no labākajiem piemēriem Jelgavā, Latvija un citur!» aicina G.Svikulis.Nominācijā «Privātmājas» par konkursa uzvarētājiem ir kļuvuši Dambja ielas 80, Aviācijas ielas 41, Cukura ielas 6, Kārklu ielas 33, Avotu ielas 21, 5. līnijas 18, Pionieru ielas 1A, Satiksmes ielas 72, 6.līnijas 54 b, Rīgas ielas 3A, Lauksaimnieku ielas 16, Vecā ceļa 8 un Palu ielas 18 māju saimnieki.Nominācijā «Daudzdzīvokļu māju spožākie balkoni (lodžijas)» tika apbalvoti Kristapa Helmaņa ielas 3 – 23, Sudrabu Edžus 1 – 37, Sudrabu Edžus 3 – 15, Uzvaras iela 6 – 14, Raiņa iela 3 – 43 un Raiņa iela 3 – 69 dzīvokļu saimnieki.Nominācijā «Izglītības iestādes» šogad par skaistāk dekorētajām atzītas Jelgavas Mākslas skola, Biedrība «Centrs Elizabete», Jelgavas 1.speciālā internātpamatskola, pirmsskolas izglītības iestāde «Ķipari», Jelgavas 4.vidusskola un Jelgavas 3.pamatskola.Nominācijā «Pašvaldības iestādes un uzņēmumi» apbalvots dalīto atkritumu šķirošanas laukums (Ganību iela 84) un Jelgavas Zinātniskā bibliotēka.Nominācija «Uzņēmumi» balvu saņēma AS «Sadales tīkls» Dienvidu reģions (Elektrības iela 10).Nominācijā «Tirdzniecības uzņēmumi» balvas saņēma būvmateriālu un mēbeļu veikals «MNL» (Ganību iela 53), veikals «Otto» (Kristapa Helmaņa ielā 1), grāmatnīca «Zvaigzne ABC» (Lielā iela 13), aptieka Sudrabu Edžus iela 9/6 un «Lielā aptieka» (Uzvaras ielā 3-1C).Konkursa uzvarētāji saņēma dāvanu kartes, bet privātmāju saimnieki – arī Jelgavas pilsētas karogu.Konkurss notiek jau septīto gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vik1369

nu par vienām un tām pašām sejām gan es piekritu...

varbūt tiešām varetu salikt laureātu bildes!!!

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 16:43

Anita

Paldies par dāvanām un atzinību, ka ievēro kāds to ko mēs darām! Ir stimuls turpināt to darīt ari nākamgad!:)

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 13:05

imis

Būtu labāk pašus objektus nofotogrāfējuši, nevis atkal tās pašas sejas

pirms 8 gadiem, 2012.01.06 11:31

vik1369

paldies par davanam! - bet par raina ielas uzvaretajiem nu man galigi nav skaidrs! :(

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 19:32

Paldies!

Pasākumā zālē ir ļoti skaista eglīte - ļoti kupla!

Liels paldies par dāvanām un šodienas apbalvošanas pasākumu!

Arī nākamgad būs stimuls izrotāt par prieku mums pašiem un apkārtējiem!

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 19:17

Vietējās ziņas